Son Dakika
19 Mayıs 2019 Pazar

Hekimlerimize şükranlarımı sunuyorum

14 Mart 2019 Perşembe, 12:12

Ak Parti Manavgat İlçe Başkanı Yusuf Halimoğlu 14 Mart Tıp Bayramını nedeniyle yayınladığı mesajda, insanüstü gayret gösteren hekimlerin ve sağlık çalışanlarının gününü yürekten kutladığını açıkladı.

AK Parti Manavgat ilçe Başkanı Yusuf Halimoğlu 14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle yayınladığı mesajda, ”Vatandaşlarımızın sağlıklı olarak yaşamlarına devam etmelerini sağlayacak, etkili, kaliteli sağlık hizmetlerini sunmak, devletlerin en öncelikli görevlerinin başında gelmektedir. Ak Parti iktidarı  olarak ülkemizin refahını arttırmak, halkımıza daha sağlıklı ve kaliteli hizmet vermek, vatandaşlarımızın sağlık ihtiyaçlarını karşılama konusunda görevimizi yerine getiriyoruz ve olumlu sonuçlarını da görüyoruz” dedi.

400 Yataklı hastane inşaatı

2023 vizyonu çerçevesinde yeni çalışmalar ile hem vatandaşın sağlık ihtiyacını karşılamaya, hem de sağlık çalışanlarının haklarını iyileştirmeye yönelik daha güçlü adımlar atılacağını ifade eden Halimoğlu, “Hepinizin bildiği gibi önümüzde Ülkemiz için oldukça önemli bir mahalli seçimler var. Ak Parti ve MHP Cumhur ittifakı adayımız Hasan Öz ile birlikte Manavgat’ı iktidarla buluşturmak adına gece gündüz çalışmalarımıza devam ediyoruz. Manavgat’taki Devlet Hastanemizin yetersiz olduğunun farkındayız. Hükümetimizden sözünü aldığımız ve imar planında yerini ayırdığımız, ilçemizi doğusunda, D-400 karayolu üzerine şehrimizin ihtiyacı olan 400 yataklı eğitim araştırma  hastanesi inşaatına en kısa sürede başlanmasını sağlayacağız. Sağlık yönünden engelli olan vatandaşlarımız için Engelli rehabilitasyon merkezimizi hayata geçireceğiz” dedi.

Hekimlerimize şükranlarımı sunuyorum

Türkiye, sağlık alanında da ne kadar ileride olduğunu yaptığı başarılı çalışmalarla ve önemli yatırımlarla birlikte sunulan sağlık hizmetlerinde kanıtlamıştır diyerek sözlerine devam eden Başkan Halimoğlu;” Bu başarıda başta hekimlerimiz olmak üzere sağlık çalışanlarının da büyük emeği vardır. Bu duygu ve düşüncelerle “İnsanı yaşat ki devlet yaşasın” düsturuyla ülkemizde, Antalya’mızda ve Manavgat’ımızda  insan sağlığı için fedakarca hizmet eden, karşılaştığı türlü güçlüklere rağmen vatandaşlarımızın sağlık sorunlarına yönelik insanüstü gayret gösteren hekimlerimizin, hemşirelerimizin ve tüm sağlık çalışanlarımızın 14 Mart Tıp Bayramını tebrik ediyor. Hizmetleri için şükran ve sevgilerimi sunuyorum” dedi.

You must be logged in to post a comment Login