HASAN ÖZ’ÜN ADAY ADAYLIĞI RESMİYET KAZANDI

01 Aralık 2018 Cumartesi, 15:53
hasan oz manavgat ak parti

HASAN ÖZ’ÜN ADAY ADAYLIĞI RESMİYET KAZANDI

AK Parti Manavgat İlçe Teşkilat Başkanı Hasan Öz 5 yıldır yürüttüğü ilçe başkanlığı görevinden istifa ederek, partisinin Manavgat belediye başkanlığına aday adayı olduğunu açıkladı. Öz, kesinleşen aday ismin Aralık ayının ortasında netleşeceğini kaydetti.

AK Parti ilçe teşkilat binası önünde yapılan açıklamaya partililerin yanı sıra çok sayıda vatandaş ilgi gösterdi. Öz’ün aday adaylığı açıklamasına AK Parti Antalya Milletvekili İbrahim Aydın, Akseki Belediye Başkanı Mustafa İsmet Uysal, İlçe eski başkanı ve belediye meclis üyeliğinden istifa ederek Akseki belediye başkanlığına aday adayı olan Cemil Yiğit, İlçe eski başkanı, Antalya üniversitesi Kampus Müdürü Ercan Mekteplioğlu, geçmiş dönem milletvekili aday adaylarından İbrahim Kendiroğlu, meclis üyeleri, STK başkanları ile partililer katıldı.

Manavgat’ın kaybedecek bir dakikasının bile olmadığı vurgusunu yapan Hasan Öz aday adaylığıyla ilgili açıklamasında şu ifadelere yer verdi.

hasan oz manavgat ak parti

MANAVGAT’TA SEÇİMİ ALACAĞIZ

5 yıldır sürdürdüğüm ilçe başkanlığını dün itibariyle sona erdirdim. Manavgat Belediye Başkanlığına aday adaylığımı açıklıyorum. Bu yolda bana destek veren tüm dava arkadaşlarıma teşekkür ederim. Sizlerin desteği ve inaçlarıyla, inançlarımla bu beş yılık görevimde tertemiz bir teşkilat bıraktım. Kesinleşen aday isimler Aralık ayının ortasında netleşecek.  Her kim aday gösterilirse gösterilsin bu süreci iyi değerlendirerek, birlikte çalışacağız. El ele kol kola yürüdüğümüz bu yolda tek hedefimiz vardır: Manavgat’ta seçimi almak. Manavgat’ı bu seçimlerde iktidarımızla buluşturacağız, seçimi kazanacağız. Böylelikle vatandaşlarımızın; “Manavgat’ı iktidar partisiyle ne zaman buluşturacaksınız? Sorusunun da cevabını vermiş olacağız.

MANAVGAT’IN KAYBEDECEK BİR DAKİKASI YOKTUR

Bunu önce biz birleşerek, sağcısıyla-solcusuyla bütünleşerek başaracağız. Büyükşehir belediyesini aldık, 2 tanede bakanımız var. Sıra şimdide Manavgat’a geldi. Siyaset dünyanın en zevkli işidir. Vatandaşa hizmet etmekte bizim işimizdir. Hep birlikte çalışıp kazanacağız ve amacımıza hizmet edeceğiz. Genel merkezin takdiri ile kesin aday ismimiz bu ayın ortalarında açıklanacaktır. Hangi isim açıklanırsa açıklansın biz bir ve birlikteyiz. Manavgat’ın artık kaybedecek bir dakikası bile yoktur. Yönetim kurulundaki arkadaşlarıma, gençlik ve kadın kollarına sonsuz sevgi ve teşekkürlerimi sunuyorum. Hoşgeldiniz. Safalar getirdiniz. Destekleriniz için teşekkürü bir borç bilirim. Sağolun, varolun.

AK Parti belediye başkan aday adayı Hasan Öz konuşmasının ardından tebrikleri kabul etti.

YUSUF HALİMOĞLU VEKÂLETEN İLÇE BAŞKANI

Hasan Öz’den boşalan ilçe başkanlığı koltuğuna vekâleten Siyasi İşlerler ve Hukuk işlerinden sorumlu başkan yardımcısı Yusuf Halimoğlu getirildi.

 

Üye Girişi yaptıktan sonra yorum yazabilirsiniz. Giriş

Turkbeleni Gazetesi