Halkbank, İtalyan devi DHL Modena karşısında tur arıyor

16 Şubat 2016 Salı, 10:25
Halkbank, İtalyan devi DHL Modena karşısında tur arıyor

ERKEKLER DenizBank CEV Şampiyonlar Ligi’nde dörtlü finallere kalmak isteyen Halkbank, play-off etabındaki ilk zorlu sınavını yarın İtalya’nın DHL Modena takımı karşısında verecek. 

Başkent Voleybol Salonu’nda oynanacak karşılaşma saat 17.30’da başlayacak. Karşılaşmayı Polonya Voleybol Federasyonu’ndan Piotr Dudek ile Çek Cumhuriyeti’nden Vlastimil Kovar yönetecek.
SPORCULAR GALİBİYET İSTİYOR
Karşılaşmanın son hazırlıklarını yapan Halkbank Erkek Voleybol Takımı, maç saatini beklemeye başladı. Modena maçının 2016 yılının en önemli karşılaşması olduğunu belirten Başkentli sporcular, maçın kazanılacağına ve turu geçeceklerine inanıyor. Emre Batur, “İnşallah sahada savaşıp kazanacağız” derken, Burutay Subaşı, “Taraftarımızla birleşirsek onları buradan elleri boş göndeririz, onlardan korkmuyoruz” dedi. Hasan Yeşilbudak ise, ”Ankara’da kazanmak istiyoruz, gerisini onlar düşünsün” diye konuştu. Sahada ellerinden gelenin en iyisini yapacaklarını ifade eden Michal Kubiak da, Halkbank’ın savaşçı ruha sahip olduğunu ifade ederek, “Her şey bizim elimizde” dedi. Kaliteli bir maç olacağını vurgulayan Kevin Le Roux, “Çok zor maç olacak. İki taraf da bu seviyeyi hak ediyor ama biz kazanacağız. Önümüz açık, Dörtlü Final bizi bekliyor” diye konuştu.

Üye Girişi yaptıktan sonra yorum yazabilirsiniz. Giriş

Turkbeleni Gazetesi