Hacı Kamil Tire Köfte damaklarda iz bırakacak

Türk mutfağının yükselen trendi, Manavgat’ın vazgeçilmez lezzet durağı olan Hacı Kamil Tire Köftecisi, yenilenen menüsüyle damaklarda iz bırakmaya devam ediyor

17 Şubat 2016 Çarşamba, 12:12
hacı kamil tire köftecisi

Türk mutfağından birçok lezzeti aynı menüde buluşturan Manavgat Hacı Kamil Tire Köftecisi’nin Türkiye’deki 10. Bayisi, yepyeni lezzetleri, fark yaratan sunumlarıyla Manavgat’ın favori adresleri arasında yer alıyor.

Geleneksek Türk mutfağı lezzetlerinin sergilendiği, modern tasarımlarıyla nezih bir mekan olarak ön plana çıkan Manavgat Hacı Kamil Tire Köftecisi, sahip olduğu eşsiz konumun ayrıcalığını farklı pişirme ve sunum teknikleriyle birleştirerek misafirlerine keyifli saatler yaşatmaya devam ediyor.

Lezzetlerine yansıttıkları farklı pişirme teknikleri ve özel lezzetleriyle müşterilerine farklı bir damak tadı ve farklı bir bakış açısı sunan Hacı Kamil Tire Köftecisi, iddialı olduğu zengin ürün yelpazesini yenilediği menüsüyle sizleri keyifli lezzet dolu anlarla buluşturuyor. Sanat, cemiyet, spor ve iş dünyasından birçok ismin uğrak mekanlarından biri olan Hacı Kamil Tire Köftecisi, hafta içi ve hafta sonu sabahın ilk saatlerinden itibaren birbirinden özel lezzetlerle konuklarını ağırlıyor.

GELENEKSEK LEZZETLER

Geniş, ferah ve nezih bir mekana sahip olan Hacı Kamil Tire Köftecisi’nin menüsünde hem geleneksel tatlar, hem de Tire Köftecisi’ni bir çok mekandan farklılaştıracak sunum teknikleriyle, damak zevkine önem verenlere hitap edecek tatlar yer alıyor. Sunduğu her lezzetin Manavgat halkının damak zevkine uygun olması için özen gösteren Hacı Kamil Tire Köftecisi, tümüyle doğal ürünler kullanarak hazırlanan domatesli, pilav üstü, yoğurtlu domatesli ve ekmek içi köfte çeşitlerinin yanında ev yapımı tarhana ve mercimek çorbası, Egenin etli düğün keşkeki, ev yapımı erişte gibi geleneksel lezzetleri damak zevkinizle buluşturarak, müşterilerine seçim yapmakta zorlanacağı yepyeni bir menü sunuyor.

200 YILLIK LEZZET TİRE KÖFTECİSİ

1800’lü yıllarda yapılmaya başlanan Tire Köftesi aslına uygun orijinal haliyle üretilip hiçbir katkı maddesi kullanılmadan dana döşünden, et ve tuzla yoğrularak hakiki tereyağında taze domatesle pişirilerek sizlerin beğenisine sunuluyor. Maksimum düzeyde doğal ürünler kullanmaktan çekinmeyen Hacı Kamil Tire Köftecisi’nin farklı lezzetlerini denemeden geçmeyin deriz. Türk mutfağının vazgeçilmezleri arasından bulunan Ege’ye has nefis zeytinyağlı közlenmiş patlıcan, tahinli kabak tatlısı, karadut tatlısı ve zengin kahvaltı tabağı Hacı Kamil’in özel menüsünde yer almaktadır.

Mekanda ayrıca Hacı Kamil markalı doğal reçellerden soslara, kuru meyvelerden tarhanaya kadar birçok ürünün paket satışı yapılmakta. Yüz yıla yakın tarihiyle Hacı Kamil Tire Köftecisi ürünlerinin kalitesinden asla ödün vermeden yenilenerek ve gelişerek Manavgat’ta da yoluna devam ediyor.

hacı kamil tire köftecisi

hacı kamil tire köftecisi

Üye Girişi yaptıktan sonra yorum yazabilirsiniz. Giriş

Turkbeleni Gazetesi