EXPO Genel Sekreteri, Vali Türker’i ziyaret etti

24 Aralık 2015 Perşembe, 16:09

EXPO 2016 Antalya Ajansı Genel Sekreteri Kazım Aydın, EXPO 2016 Antalya Ajansı Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve Vali Muammer Türker’e nezaket ziyaretinde bulundu.

EXPO 2016 Antalya Ajansı Genel Sekreterliği görevine 12 Aralık’ta başlayan Kazım Aydın, EXPO 2016 Antalya Ajansı Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve Vali Muammer Türker’i makamında ziyaret etti. Aydın, EXPO 2016 Antalya Sergi alanında yürütülen çalışmaların geldiği nokta konusunda Vali Türker’e bilgi verdi.
Genel Sekreter Kazım Aydın’a yeni görevinde başarılar dileyen Vali Türker, 23 Nisan-30 Ekim tarihleri arasında Antalya’nın ev sahipliği yapacağı EXPO 2016’nın Türkiye’nin önemli projelerinden biri olduğuna dikkat çekti. Vali EXPO’nun başarıyla gerçekleşmesi için herkesin var gücüyle çalıştığını vurgulayan Vali Türker, Antalya’nın tüm resmi kurumları ve sivil toplum örgütlerinin de projenin en büyük destekçisi olduğunu kaydetti. Vali Türker, “EXPO 2016 bir turizm kenti olan Antalya’ya cazibe merkezi olarak uzun yıllar hizmet edecek bir alan olacak” dedi.

Üye Girişi yaptıktan sonra yorum yazabilirsiniz. Giriş

Turkbeleni Gazetesi