Era’ya renkli açılış

25 Şubat 2016 Perşembe, 10:48
Era'ya renkli açılış

ANTALYA’nın ilk açık hava kulübü Ally’nin kurucu ortağı Ahmet Tosun, gençlik hayalim dediği Era Wedding & Convention törenle açıldı.

Fener Mahallesi Lara Caddesi’nde 500 metrekare kapalı alana sahip Era Wedding& Convention, düğün, nikah, toplantı, doğum günü, bayi toplantıları gibi çok amaçlı kullanılacak. İçerisindeki ses, ışık ve oturma düzeninin farklılığı nedeniyle küçük dokunuşlarla bir anda after parti bir anda da toplantı odasına dönüşebilen Era’nın Genel Müdürü Neşe Beyaz, ayrıntılarla kendisinin ilgilendiğini söyledi. Düğün ve nikah dışında seminer, kına, sünnet, davet, konser ve mevlüt gibi insanların bir arada yapacağı etkinliklere ev sahipliği yapacaklarını belirten Beyaz, “İçerideki ayrıntılar toplu organizasyonlar için düşünüldü. Era, Antalya’ya ve Lara bölgesine fark getirecek bir mekan” dedi.
Açılışta Era sahibi Ahmet Tosun’u akrabaları ve yakın arkadaşları yalnız bırakmadı. Açılış kurdelesini Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal’ın eşi Ümran Uysal, Antalya Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanı Muharrem Kavurkacı, Ahmet Tosun ve kızı Serdil Tosun birlikte kesti. Açılışın ardından davetlileri hep birlikte getirilen güvercinleri uçurdu.

 

Üye Girişi yaptıktan sonra yorum yazabilirsiniz. Giriş

Turkbeleni Gazetesi