Ece-Efe AVM’leri ziyaret ediyor

EXPO 2016’nın maskotları Ece-Efe Çocuk Şenliği kapsamında AVM’leri ziyaret ediyor

28 Aralık 2015 Pazartesi, 18:17

Gelecek yıl 23 Nisan’da “Çiçek ve çocuk” temasıyla kapılarını açacak EXPO 2016’nın maskotları Ece-Efe Çocuk Şenliği kapsamında AVM’leri ziyaret ediyor. Antalya’nın 4 büyük AVM’sinde yılbaşı öncesi düzenlenen etkinlikler kapsamında çocuklar birbirinden renkli etkinlik ve aktivitelerle eğlenirken, sevimli maskotlar Ece-Efe de çocukları yalnız bırakmıyor.

Yılbaşı öncesinde alışveriş merkezlerinde yaşanan yoğunluğu değerlendirerek EXPO 2016 Antalya’nın tanıtımını yapan EXPO 2016 Antalya Ajansı Tanıtım ve Halkla İlişkiler Direktörlüğü, 4 büyük AVM’de çocuk şenliği düzenleniyor. Şenlik kapsamında kurulan alanlarda çocuklar eğitmenler eşliğinde birbirinden renkli aktivitelere katılarak eğleniyor.

AVM etkinliklerinin ilki Markantalya’da başladı. Alışveriş merkezinin en alt katında yaklaşık 150 metrekarelik alanda kurulan çocuk adasında top havuzu, trambolin tarlası, zıp zıp, at çiftliği, gibi oyun alanlarının yanı sıra çocuklar ebru ve heykel yapım atölyelerine de katıldı. Gün boyu fısıltılar ormanında masal dinleyen çocuklar, mini diskoda da gönüllerince eğlendi. Çocukların bu eğlencesine EXPO 2016’nın maskotları Ece-Efe de katıldı. Sevimli maskotlar çocuklarla bol bol fotoğraf çektirdi.

Markantalya AVM’de cumartesi ve Pazar günü Küçük Nüasnlar Topluluğu da  konser verdi. Yaşları 5 ile 11 arasında değişen 20 çocuk, yedi dilde şarkılar söyledi. Ziyaretçilerin ilgiyle dinlediği koro büyük beğeni topladı. Küçük Nüanslar Çocuk Korosu Milano EXPO’sunda Uluslararası Sergiler Bürosu (BIE) Günü’nde de sahne alarak Türkiye’yi başarıyla temsil etmiş ve EXPO ‘nın tanıtımını yapmıştı.

ece-efe

Üye Girişi yaptıktan sonra yorum yazabilirsiniz. Giriş

Turkbeleni Gazetesi