Düğün fotoğrafçıları Antalya’da buluştu

26 Şubat 2016 Cuma, 09:03
Düğün fotoğrafçıları Antalya'da buluştu

ANTALYA’da düzenlenen 36’ncı Photo Workshop Turkey organizasyonu, 30 kentten 60 profestyonel düğün fotoğrafçısının katılımıyla yapıldı.

Antalya’da bu yıl 36’ncısı düzenlenen Photo Workshop Turkey, Limak Lara Otel’de yapıldı. Romanyalı fotoğraf sanatçıları Daniel Stera ile Marian Stera, Malezyalı Roger Tan, Türk fotoğrafçılar Uğur Kurukoç, Emrah Tuluk ve Mustafa Daran’ın ışık, kadraj ve açı deneyimleri ve bilgilerini paylaştığı eğitimler, 5 gün sürdü.
Photo Workshop Turkey kurucusu Özkan Saral da kurs programında yerini aldı.
Fotoğrafçıların eğitimlerini canlı olarak test edebilmek için mankenler görev yaptı. Emy Organizasyon & Mankenlik ve Zarafet Okulu mankenleri Sunjidma Tumenjargal, Umut Özel, Adelia Galipova, Lada Gaydar, Yasar Taşır, Zeliha Tekeş, Orhun İnalöz gelinlik ve damatlıklarıyla fotoğrafçılara poz verdi.
Ajans sahibi Eda Meltem Yılmaz, “Mankenlerimiz fotoğrafçılar karşısında farklı pozlar verebileceklerini öğrendiklerinde keyif aldı. Workshop hem fotoğrafçılar hem de mankenler için öğrenimi bol eğlenceli bir organizasyon oldu” dedi.
Düğün, yeni doğan, ürün ve mimarı fotoğrafçılık alanlarında eğitimler verdiklerini kaydeden Photo Workshop Turkey kurucusu Özkan Saral, “Türk ve yabancı fotoğrafçıların eğitimleri ve bilgi alışverişiyla sektörde daha başarılı fotoğrafçılar yetişecektir. Burada amacımız fotoğraf sektöründe kalifiye iş gücü yetişmesine yardımcı olmak” dedi.

 

Üye Girişi yaptıktan sonra yorum yazabilirsiniz. Giriş

Turkbeleni Gazetesi