Dere’nin Manavgat ziyareti

14 Temmuz 2016 Perşembe, 10:28

Antalya Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği (AESOB) Başkanı Adlıhan Dere ve yönetim kurulu üyeleri Manavgat’ta çeşitli kurum ve kuruluşları ziyaret etti

AESOB Başkanı Adlıhan Dere, Manavgat’ta ziyaretlerde bulundu. Manavgat Belediyesi, Antalya Büyükşehir Belediyesi Manavgat Koordinatörlüğü ve meslek odalarıyla birlikte esnafları da  ziyaret eden Başkan Dere, hem iade-i ziyaret yaptı hem de esnafların sorunlarına çözüm bulmak amacıyla görüşmeler gerçekleştirdi. Başkan Dere, Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen ve Büyükşehir Belediyesi Manavgat Koordinatörü İbrahim Büküş’ü ziyaretinde esnafların yaşadıkları sorunları aktararak, çözüm konusunda görüş alışverişinde bulundu.

derenin-manavgat-ziyareti (4)

AESOB Başkanı Adlıhan Dere’nin ziyaretlerine Antalya Şoförler Odası Başkanı Mehmet Ali Alkan, Finike Şoförler Odası Başkanı Ziya Aydemir, Alanya Bakkallar Odası Başkanı Veliddin Yenialp, Manavgat Şoförler Odası Başkanı Mahmut Şafak, Manavgat Sabit Seyyar Pazarcılar Odası Başkanı Sami Dursun Doğan, Manavgat Bakkallar Odası Başkanı Abdullah Akça ve Manavgat Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Hasan Çelik’te eşlik etti.

derenin-manavgat-ziyareti (3) derenin-manavgat-ziyareti (2)

Üye Girişi yaptıktan sonra yorum yazabilirsiniz. Giriş

Turkbeleni Gazetesi