Darina, mezun olmayı bekliyor

30 Temmuz 2016 Cumartesi, 14:49

ANTALYA merkezli F Ajans’ın Rus mankeni ve ajansın Rusya temsilcisi Darina Kuznetsova, mezuniyet törenine hazırlanıyor. Mezun olur olmaz Antalya’ya yerleşeceğini belirten genç manken, kariyerini mankenlik ve avukatlık üzerine şekillendirmek istiyor.

Moscow Aviation Üniversitesi’nde hukuk eğitimi gören Darina Kuznetsova, mayo ve iç çamaşırı firmalarının tercih ettiği mankenler arasında ilk sırada yer alıyor. Mankenliğin yanında başarılı bir hukuk öğrencisi olan Kuznetsova, okulunu bitirip uluslararası hukuk alanında adını duyurmak istiyor. Son sınıfta olduğunu, bu yıl mezun olacağını söyleyen Darina Kuznetsova, derslerine ağırlık verdiğini aktardı. Mezuniyetinin ardından yüksek lisans yapmayı hedeflediğini anlatan Kuznetsova, dünya çapında tanınan bir avukat olmayı istediğini belirtti.
rus-manken-darina-mezun-olmayi-bekliyor_2615_dhaphoto3
Mankenliğe üniversitede hobi olarak başladığını, ardından meslek olarak devam ettiğini kaydeden Kuznetsova, “Okulu bitirmek ilk hedefim. Ardından manken, aynı zamanda avukat olarak yoluma devam edeceğim. Her ikisinden de vazgeçmem. Planlarım arasında Antalya’ya yerleşmek var” diye konuştu.

rus-manken-darina-mezun-olmayi-bekliyor_2615_dhaphoto4 rus-manken-darina-mezun-olmayi-bekliyor_2615_dhaphoto6 rus-manken-darina-mezun-olmayi-bekliyor_2615_dhaphoto5

 

Üye Girişi yaptıktan sonra yorum yazabilirsiniz. Giriş

Turkbeleni Gazetesi