Cumhur ittifakı adayı Öz, dur durak bilmiyor

Cumhur İttifakı Manavgat Belediye Başkan Adayı Hasan Öz, 31 Mart yerel seçimleri için kırsal mahalle ziyaretlerini sürdürerek vatandaşlardan destek istedi.

Cumhur İttifakı Manavgat Belediye Başkan Adayı Hasan Öz, 31 Mart yerel seçimleri çalışma programı kapsamında gündüz ilçe merkezi ve beldelerde ziyaretler yaparken, akşamları da kırsal mahallelerde çalışmalarını sürdürüyor. Kepez, Karabucak, Sağırin, Beğdiğin, Kızıldağ, Çardak, Karacalar, Aksaz, Hatıplar mahallelerinde vatandaşlarla bir araya gelen Hasan Öz’e eşi Nadide Öz,  Ak Parti Antalya milletvekili İbrahim Aydın, MHP Manavgat İlçe Başkanı Nooman Enhoş, AK Parti Manavgat İlçe Başkanı Yusuf Halimoğlu, belediye meclisi üyesi adayları ve parti yöneticileri de eşil etti. Mahallelere yaptığı ziyaretlerde kurban kesilip, dua edilen Hasan Öz, vatandaşlar tarafından havai fişek gösterisiyle karşılandı.

Cumhur İttifakı Manavgat Belediye Başkan Adayı Hasan Öz, ziyaretlerde vatandaşlara hitap etti. Manavgat’ta seçimlerden sonra hayatın olağan akışında devam etmesi gerektiğini belirten Hasan Öz, hiç kimsenin kırgınlık yaşamaması gerektiğini söyledi. Manavgat Belediyesi kurulduğundan bu yana görev alan herkesin bir şekilde hizmet ettiğini belirten Hasan Öz, Manavgat’a taş üstüne taş koyan herkese teşekkür etti.

Manavgat’ın artık yenilenmeye ihtiyacı olduğunu belirten Hasan Öz, “Mevcut yönetim 10 yıldır görev yapıyor. İlçemizin artık yeni bir bakış açısına ihtiyacı var. Büyükşehir Yasası’ndan sonra Manavgat Belediyesi’nin hizmet alanı genişledi. Bu nedenle mevcut yönetim her yere yeteri kadar hizmet götüremiyor. Biz, iktidarın gücüyle ilçe merkezinde olduğu gibi Isparta sınırında bulunan mahallelerimize kadar eşit hizmet götüreceğiz. Büyükşehir Yasası’nda önce sıcak asfalt yokken, şimdi Antalya Büyükşehir Belediyemiz kendi sorumluluğunda olan her yere sıcak asfalt yapıyor. Büyükşehir olmasaydı bu mümkün olmazdı.” dedi.

0 Reviews

Write a Review

Turkbeleni Gazetesi

Önceki

Hekimlerimize şükranlarımı sunuyorum

Sonraki

Manavgat’ın ihtiyaçlarını biz çözeriz

%d blogcu bunu beğendi: