Son Dakika
20 Ağustos 2019 Salı

“Çok sayıda takımdan futbolcularımıza teklif var”

30 Aralık 2015 Çarşamba, 15:46

ANTALYASPOR Asbaşkanı Hasan Ali Ceylan, “Süper Lig ve PTT 1. Lig’deki çok sayıda takımdan futbolcularımıza teklif var” dedi.

Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Antalyaspor’da teknik sorumlu Mehmet Uğurlu ile takım kaptanı olarak teknik heyete yardım eden kaptan Samuel Eto’o’nun yönetime verdiği rapor doğrultusunda transfer çalışmasına başladı. Oyun sisteminde değişiklik yapan kırmızı beyazlı takım, yerli kaleci, ön libero, orta sahada hücuma yönelik pozisyonda, pivot santrfor özelliğinde futbolcu transferi yapacak. Antalyaspor yönetimi, güçlendirmek istediği mevkilere yapacağı transfer öncesi kadrodaki futbolcu sayısını düşürmeyi hedefliyor.
Yönetim, Raish Mbolhi, Emrah Başsan, Kadir Bekmezci, Ozan İpek, Erman Kılıç, Can Arat, Oğuz Mataracı, Ahmet Aras ve Kvesic ile görüşerek kendilerine yapılan transfer teklifini değerlendirmelerini istedi.
Asbaşkan Hasan Ali Ceylan, Antalyaspor’un ilk yarı performansına göre teknik heyetin hazırladığı rapor doğrultusunda bazı noktalara yapılacak transferle takımı güçlendirmek istediklerini belirtti. Ceylan, “Yapacağımız transfer öncesinde takımdaki bazı futbolculara Türkiye’deki birçok kulüpten teklif geldi. Süper Lig ve PTT 1. Lig’deki çok sayıda takımdan futbolcularımıza teklif var. Hem kulübümüz hem de futbolcularımız teklifleri değerlendirecek” dedi.

You must be logged in to post a comment Login