CHP İl Başkanı Esen bombalı saldırıları kınadı

18 Şubat 2016 Perşembe, 16:28
chp-semih-esen

CHP Antalya İl Başkanı Semih Esen Ankara ve Diyarbakır’da askerlerimize düzenlenen terör saldırı nedeniyle kınama ve taziye mesajı yayınladı.

CHP Antalya İl Başkanı Semih Esen mesajında;

“Başkentimiz Ankara’da Türk Silahlı Kuvvetleri personelini taşıyan servis araçlarına yönelik bombalı saldırıyı ve PKK Terör örgütü tarafından Diyarbakır’da askeri araçların geçişi sırasında düzenlenen bombalı saldırıyı şiddetle kınıyor, terörü besleyen, bundan medet umanları şiddetle lanetliyoruz.

Türkiye’nin kalbi, Ankara’nın göbeğinde Meclisin ve Kuvvet komutanlıklarının olduğu en güvenlikli bölgede yaşanan terör eylemi, AKP hükümetinin bu saldırılar karşısında hiçbir önlem almadığını bir kez daha gözler önüne koymuştur. Ülkemizde yaşayan yurttaşlarımızın can güvenliği kalmamıştır. Ülkeyi yönetebilme kabiliyetini kaybeden AKP hükümetinin tek aldığı önlem ise her zaman ki gibi televizyon ve gazetelere yayın yasakları getirmek, sosyal medyayı kısıtlamak olmuştur. İstihbarat zafiyeti içerisinde olan AKP hükümeti derhal istifa etmelidir.

CHP Antalya İl Örgütü olarak Öncelikle terörü ve terörden medet umanları şiddetle kınıyoruz. Yaşamını kaybedenlere rahmet yaralılara acil şifalar ve ulusumuza başsağlığı diliyoruz”dedi.

 

 

Üye Girişi yaptıktan sonra yorum yazabilirsiniz. Giriş

Turkbeleni Gazetesi