Büyükşehir yardıma koştu

11 Şubat 2016 Perşembe, 14:29
Büyükşehir yardıma koştu


ANTALYA,() – ANTALYA Büyükşehri Belediyesi, ihtiyaç sahibi vatandaşlar ile hasta ve yatalak hastalara yardım eli uzatıyor.

Büyükşehir Belediyesi, Antalya’nın dört bir yanında zor durumdaki vatandaşların yardımına koşuyor, zor günlerinde yanlarında oluyor. Büyükşehir Belediyesi Manavgat İlçesi’nde de zor durumdaki vatandaşların yardım çığlığını duydu. Başkan Menderes Türel’in talimatıyla Manavgat Bozyaka Mahallesi’nde yaşayan ve yatalak durumdaki 75 yaşındaki Gülsüm Çağlar ile 77 yaşındaki Ramazan Bahar’a hasta yatağı verildi. Gülsüm Çağlar’ın kızı Meryem Çağlar, hayalini kurdukları yatağa Büyükşehir Belediyesi sayesinde kavuştuklarını belirterek desteklerinde dolayı teşekkür etti.

EVİ YANAN AİLEYE YARDIM

Büyükşehir Belediyesi, Korkuteli İlçesi’ndeki ihtiyaç sahibi vatandaşların sesini de duyarak, yardım elini uzattı. Sosyal Hizmetler Daire Başkanlığı ekipleri, Bozova Mahallesi’nde evi yanan Muharrem Can ve ailesine eşya yardımında bulundu.

ENGELLİLERİN HER ZAMAN YANINDA

Engelli ve yatağa mahkum vatandaşlar da unutulmadı. Korkuteli Uzunoluk Mahallesi’nde yaşayan Ayşe Lökçü, Yazır Mahallesi’nde yaşayan Teslime Kaçar ve Küçükköy Mahallesi’nde yaşayan Ömer Avcıoğlu’na tam fonksiyonlu hasta yatağı hediye edildi. Kargalık Mahallesi’nde yaşayan engelli Halil Uyar’a da tekerlekli sandalye yardımında bulunuldu.

 


 

Üye Girişi yaptıktan sonra yorum yazabilirsiniz. Giriş

Turkbeleni Gazetesi