‘Bu Ne Vasiyet’ ilgiyle izlendi

22 Şubat 2016 Pazartesi, 09:35
'Bu Ne Vasiyet' ilgiyle izlendi

ANTALYA’nın Alanya İlçesi’nde Belediye Tiyatrosu tarafından sahnelenen ‘Bu Ne Vasiyet’ adlı tiyatro oyunu ilgiyle izlendi.

Yönetmenliğini Murat Atak’ın yaptığı, gazeteci Engin Anak’ın kaleme aldığı ‘Bu Ne Vasiyet’ adlı tek perdelik komedi oyunu seyirciyle buluştu. Alanya Kültür Merkezi’nde sahnelenen oyuna gelen seyirciler 500 kişilik salonu doldurdu. Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’in ailesiyle birlikte katıldığı oyun sonunda oyunun yazarı, yönetmen ve oyuncular ayakta alkışlandı.
‘GURUR DUYUYORUZ’
Oyun sonrası oyuncular ve yazarı tebrik eden Başkan Yücel, “İçimizden biri, gencecik bir arkadaşımızın bu başarısı göğsümüzü kabarttı. Alanya Belediye Tiyatrosu ilçe sınırlarını aştı. Tiyatromuz Alanya dışında farklı il ve ilçelerde sahneliyor, bu bizi gururlandırıyor, tiyatroya desteğimiz sürecek” dedi.
İtalya’nın Monza kentinin zengin iş adamı Romeo Terre ölür. Sağlığında cenaze törenine katılacakları belirler ve vasiyetinin bu törende okunmasını söyler. Çapkın milyonerin tüm eski sevgililerinin de katıldığı cenaze, karısının sevgilileriyle yan yana gelmesiyle karışır.

 

Üye Girişi yaptıktan sonra yorum yazabilirsiniz. Giriş

Turkbeleni Gazetesi