Böyle gösterdiler, böyle yaptılar… YERSEN

Manavgat’ın Antalya Caddesi’nde yapılan ergonoModern bankların planlarda gösterilen ve yapılan arasındaki farklar dikkat çekiyor…

24 Ağustos 2016 Çarşamba, 17:09
boyle-gosterdiler-boyle-yaptilar-yersen

“Kent mobilyalarıyla ilgili yapılan düzenleme ve yenilemelerde kent içi yaşam kalitesinin yükseltilmesi ön planda tutulmuştur ve seçilen mobilyalar dünya standartları incelenerek belirlendi.  Kullanılacak kent mobilyalarının; toplumsal ve ekonomik açıdan tüm ayrıntıları dikkate alındı. Sadece yaşanabilir bir çevre değil, rahat ve sürdürülebilir bir çevre oluşturmak hedeflendi.  Sağlam ahşap ve beton kullanımıyla uzun ömürlü olan mobilyalar, İhtiyaç duyulan noktalar için ideal ergonoModern tasarımları ile oldukça kullanışlı olacak.”

Antalya Büyükşehir Belediyesi Antalya Caddesi üzerinde yapacağı bankların mobilyalarını bu şekilde duyurmuştu. “Manavgat’a Avrupai caddeler geliyor, Manavgat’a iyi gelecek ” başlıklarıyla. Antalya Caddesi üzerinde alt yapı çalışmaları tamamlandı, kaldırımlar tamamlandı, peyzaj tamamlandı. Kaldırımlara vatandaşların oturmaları için banklar da konuldu. “Sağlam ahşap ve beton kullanımıyla uzun ömürlü olan mobilyalar, İhtiyaç duyulan noktalar için ideal ergonoModern tasarımları ile oldukça kullanışlı olacak” bölümü pek olmadı gibi. İşte vatandaşa gösterdikleri ergonoModern banklar ve diğer resimde yaptıkları.

boyle-gosterdiler-boyle-yaptilar-yersen

 

 

Üye Girişi yaptıktan sonra yorum yazabilirsiniz. Giriş

Turkbeleni Gazetesi