Başkan Uysal ‘halk günü’ne katıldı

20 Şubat 2016 Cumartesi, 12:01
Başkan Uysal 'halk günü'ne katıldı

MURATPAŞA Belediye Başkanı Ümit Uysal, ‘Biz size geliyoruz’ sloganıyla düzenlenen ‘halk günü’ toplantıları kapsamında Tahılpazarı Mahallesi’nde vatandaşların taleplerini dinledi.
Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, ‘Biz size geliyoruz’ sloganlı halk günü görüşmelerine Tahılpazarı Mahallesi’nde devam etti. Her hafta bir mahallede vatandaşlarla bir araya geldiğini ve çarşamba günü de Turunç Masa’da vatandaşlarla bire bir görüşme yaptığını söyleyen Başkan Ümit Uysal, “Göreve geldiğimiz günden bu yana vatandaşlarımızla bir aradayız. Muratpaşa Belediye Başkanına 7’den 77’ye her vatandaş ulaşabiliyor. Halk günü toplantılarımızda mahallemizdeki sorunları ve istekleri dinliyoruz” diye konuştu.
‘SOSYAL BELEDİYECİLİK YOKSA, HİZMETİN ANLAMI YOK’
Tahılpazarı Mahalle Muhtarlığı önünde düzenlenen toplantıda konuşan Başkan Uysal, “Makarna dağıtmadan sosyal hizmet üreterek belediyecilik hizmeti yapıyoruz. Sosyal hizmet belediyeciliği yoksa, park, yol, kaldırım ve yeraltı konteyneri yapmanın bir anlamı yok. İnsan olan yerde biz varız. Muratpaşa’da yaşayan bütün komşularımız bizim için değerlidir. Vatandaşlarımızın Turunç Masa’ya bir telefon açmaları yeterlidir. Komşularımızın iyi ve kötü gününde her zaman yanındayız” diye konuştu.

 

 

Üye Girişi yaptıktan sonra yorum yazabilirsiniz. Giriş

Turkbeleni Gazetesi