Başkan Uysal, el öpüp açılış yaptı

25 Şubat 2016 Perşembe, 13:35
Başkan Uysal, el öpüp açılış yaptı

MURATPAŞA Belediyesi ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğiyle yapılan Muratpaşa Belediyesi Dilşad Refizade İlkokulu Spor Salonu törenle açıldı. Başkan Uysal, açılış kurdelesini kesmeden önce törene katılan annesi Alime Uysal’ın elini öptü, öğretmeni olan babasını tanıttı.

Yenigün Mahallesi’ndeki spor salonunun açılışına, Muratpaşa Kaymakamı Sedat Sırrı Arısoy, Belediye Başkanı Ümit Uysal, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Karabacak, İlçe Emniyet Müdürü Sinan Demir, okul yönetimi, öğretmenler, öğrenciler ve çok sayıda vatandaş katıldı.
ANNESİNİN ELİNİ ÖPTÜ
Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasından sonra tören, öğrencilerin folklor gösterisiyle devam etti. Belediye Başkanı Ümit Uysal, yaptığı hizmetleri içeren konuşmasının ardından bir sürprizle karşılaştı. Organizasyonu düzenleyenler konuşmasını bitiren Belediye Başkanı Ümit Uysal’a ev hanımı annesi Alime Uysal ile öğretmen babası Mehmet Ali Uysal’ın da tören alanında olduğunu söyledi. Annesinin elini öpen Başkan Uysal, babası Mehmet Ali Uysal’ı da tanıtarak, “İlkokul öğretmenimdir, bana okumayı yazmayı öğreten babamdır” diyerek birlikte objektiflere poz verdi.
Kaymakam Sedat Sırrı Arısoy’un konuşmasının ardından 571 metrekare alan üzerine kurulu spor salonunun açılışı yapıldı. Spor salonu, okul saatlerinde öğrencilere, tatil günlerinde ise mahalle sakinlerine hizmet verecek.

 

Üye Girişi yaptıktan sonra yorum yazabilirsiniz. Giriş

Turkbeleni Gazetesi