BAŞKAN KÜÇÜKKURU’DAN ÖĞRETMENLERE JEST

26 Kasım 2014 Çarşamba, 09:47
IMG_9272

IMG_9286İbradı Belediye Başkanı Av. Serkan Küçükkuru 24 Kasım Öğretmenler günü dolayısıyla öğretmenler onuruna gece düzenledi.
İbradı Prof. Dr. Muammer Aksoy Kültür Evi’nde gerçekleştirilen geceye ilçede görev yapan öğretmenlerin yanısıra emekli öğretmenlerde katıldı. Yemekte İbradı Kaymakamı Zerrin Çay Beşikçi, Jandarma Komutanı Kıdemli Başçavuş Bekir Aslan, Belediye Başkan Vekili Ali Kocakulak, İlçe Emniyet Müdürü Muaz Fatih Çam , İlçe Milli Eğitim Müdürü Nazif Çatalkaya yanısıra çok sayıda davetli  bir araya geldi. Yöresel Sanatçı Sami Demircioğlu’nun ezgileri ile doyasıya eğlenen öğretmenler ve davetliler onurlarına düzenlenen böyle bir organizasyondan mutluluk duyduklarını dile getirdiler.
Öğretmenlere karanfil çiçeklerinin verildiği gecede Öğretmenlik mesleğinin kutsallığına dikkat çeken İbradı Belediye Başkanı Serkan Küçükkuru ‘Atamızın bize emanet ettiği nesillerin Atatürk ilkelerine bağlı kalarak yetiştirilmesinde büyük rol oynayan ve geleceğin teminatı olarak gördüğümüz öğretmenlerimizin; öğretmenler gününü en içten duygularımla kutluyorum” dedi.
Konuşmaların ardından gece geç saatlere kadar devam eden müzikli etkinlikte öğretmenler, dans ederek unutulmaz bir gün yaşadı.

Üye Girişi yaptıktan sonra yorum yazabilirsiniz. Giriş

Turkbeleni Gazetesi