Başkan Kocaer personelle bir araya geldi

20 Şubat 2016 Cumartesi, 11:17
Başkan Kocaer personelle bir araya geldi

KAŞ Belediye Başkanı Halil Kocaer, belediyenin Kaş merkez, Kalkan, Kınık ve Gömbe hizmet biriminde çalışan personelle bir araya geldi.

Kaş Belediyesi Kalkan Hizmet Birimi’nde yapılan toplantıya, Belediye Başkan Yardımcısı Lütfi Öztürk, Fen İşleri Müdürü Süleyman Erdoğan, birim sorumluları ve belediyede çalışan personel katıldı. Toplantıda konuşan Başkan Halil Kocaer, “Belediyelerin görevi, sorumluluk alanındaki vatandaşlara daha iyi hizmet götürmektir. Bu hizmeti de sizlerle veriyoruz. Vatandaşımıza hizmet verirken güler yüzlü, saygılı ve sevecen olacağız. Vatandaşa ‘bugün git, yarın gel’ demeyeceğiz. Çözemediğiniz veya karar veremediğiniz sorunlarda vatandaşı yöneticilere yönlendirin. Görevinizi yaparken zaman kavramına mutlaka uyun” dedi.
Personeli çalışma sırasında iş güvenliğine dikkat etmeleri konusunda uyaran Başkan Kocaer, “Size emanet belediye araç ve makinelerini kendinizin gibi bilin. Kendi malınızı nasıl kullanıyorsanız, belediyenin araçlarını da öyle kullanın. Yapacağınız yanlış araç kullanımı sonucu oluşan hasarlar, bu milletin parasının boşa harcanması demektir. Her hasarın giderilmesi, belediye bütçesine yük getirmektedir. Tasarruf edeceğimiz her lira, vatandaşa hizmet olarak harcanacaktır” diye konuştu.
Toplantının sonunda, Başkan Yardımcısı Lütfi Öztürk ve Fen İşleri Müdürü Süleyman Erdoğan yapılacak çalışmalar ve hizmetler hakkında personeli bilgilendirdi. Daha sonra Başkan Kocaer, personelin sorun ve isteklerini dinledi.

 

Üye Girişi yaptıktan sonra yorum yazabilirsiniz. Giriş

Turkbeleni Gazetesi