Başkan Çetinkaya’ya 17’nci yıl plaketi

29 Şubat 2016 Pazartesi, 12:47
baskan-cetinkaya-plaket

KUMLUCA Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi tarafından bugüne kadar yapılan tüm genel kurullara katılması dolayısıyla Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya’ya 17’nci yıl özel plaketi verildi.

Kumluca Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi genel kurulu belediye düğün salonunda yapıldı. Genel kurula, Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya, Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifleri Göller Bölge Birliği Başkanı Ahmet Tural, il ve ilçelerin kooperatif başkanları ve esnaflar katıldı.
Genel kurulda konuşan Bölge Birliği Başkanı Ahmet Tural, esnaf ve sanatkarın bir çatı altında toplanması ve sıkıntılarına çözüm bulmak amacıyla oluşturulan oda ve kooperatifin bugüne kadar esnafın faydasına birçok önemli hizmete imza attığını söyledi. Bu çalışmalarda kendilerini yalnız bırakmayan ve destek veren yerel idareciler olduğunu aktaran Tural, Başkan Hüsamettin Çetinkaya’ya teşekkür etti. Konuşmanın ardından Bölge Birliği Başkanı Ahmet Tural, Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya’ya belediye başkanı olduğu yıldan bu yana 17 yıldır Kumluca Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi’nin tüm genel kurullarına katılmasından dolayı 17’nci yıl özel plaketi verdi.

 

Üye Girişi yaptıktan sonra yorum yazabilirsiniz. Giriş

Turkbeleni Gazetesi