Başkan Çalık: Acemilik dönemimizde büyük hizmetler yaptık

11 Şubat 2016 Perşembe, 18:10
Başkan Çalık: Acemilik dönemimizde büyük hizmetler yaptık

SERİK Belediye Başkanı Ramazan Çalık, “Hamdolsun iki yıllık acemilik dönemimizde büyük hizmetler yaptık. Bundan sonra çok daha güzel işler yapacağız” dedi.

Serik Belediyesi tarafından Kozağacı Mahallesi’nde yaptırılan Kuran kursu törenle açıldı. Törene, Serik Belediye Başkanı Ramazan Çalık, İl Müftüsü Osman Artan, Ak Parti İlçe Başkanı Hasan Kozan ve davetliler katıldı. Törende konuşan Başkan Çalık, görevde iki yılı tamamlamak üzere olduklarını belirterek, “Yani acemilik dönemimizi bitirmek üzereyiz. Hamdolsun iki yıllık acemilik dönemimizde büyük hizmetler yaptık. Bundan sonra çok daha güzel işler yapacağız. Kozağacı Mahallesi bizden ne istediyse yaptık. Biliyorsunuz 10 belediye birleşti, 9 belediyenin yaptığını şimdi tek başına tek belediye olarak yapıyoruz. Hoca söz veriyorsa sözünü yerine getiriyor. Şimdi bundan sonra da verdiğimiz sözleri yerine getireceğiz” diye konuştu.
Başkan Çalık’ın konuşmasının ardından Kuran kursunun açılış kurdelesi kesildi. Başkan Çalık daha sonra Kozağacı İlkokulu’nu ziyaret ederek öğrencilere hediyeler verdi.

 

Üye Girişi yaptıktan sonra yorum yazabilirsiniz. Giriş

Turkbeleni Gazetesi