Başkan Böcek, Karatepe’de vatandaşları dinledi

23 Şubat 2016 Salı, 14:11
Başkan Böcek, Karatepe'de vatandaşları dinledi

KONYAALTI Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Karetepe Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya gelerek taleplerini dinledi.

Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek Karetepe Mahallesi’nde, mahalle sakinleriyle bir araya geldi. Vatandaşların ilgisiyle karşılaşan Başkan Muhittin Böcek, burada oturan liseden arkadaşı Sait Kıcıman’ı da evinde ziyaret etti. Karatepe Mahalle Muhtarı Hüseyin Yılmaz Gezer ile birlikte Sait Kıcıman’ın evinde misafir olan Başkan Muhittin Böcek, bölge sakinlerini ilgilendiren iki önemli çalışmanın müjdesini verdi.
Başkan Böcek, Karatepe Mahallesi’nde, Kültür Dayanışma Yaşatma ve Yardımlaşma Derneği’nin bahçe bölümünde bölge sakinlerinin düğün, nişan, sünnet gibi çeşitli etkinliklerini yapabilecekleri kapalı alan inşa edeceklerini söyledi. Muhittin Böcek, 1100 metrekare kapalı alana sahip projenin birkaç ay içinde yapımına başlayacaklarını bildirdi.
Bununla birlikte Karetepe Mahallesi’nin büyük bir bölümünü Alevi vatandaşların oluşturduğunu ifade eden Başkan Muhittin Böcek, Konyaaltı’nda Kültür Merkezi ve Cemevi’nin de inşaat çalışmalarını tamamladıklarını söyledi. Başkan Böcek, Gürsu Mahallesi’nde yapımı tamamlanan bu projenin 10 gün içinde hizmete açılacağını kaydetti.

 

Üye Girişi yaptıktan sonra yorum yazabilirsiniz. Giriş

Turkbeleni Gazetesi