Son Dakika
20 Ağustos 2019 Salı

Başkan Adayı Gök’ten, İrban’a destek

06 Şubat 2019 Çarşamba, 12:05

Saadet Partisi Akseki Belediye Başkan Adayı Muammer Gök, AK Parti’den istifa ederek Saadet Partisi Korkuteli Belediye Başkan Adayı olan Korkuteli Belediye Başkanı Hasan Ali İrban’a destek oldu.

Saadet Partisi adaylığını yaptığı bir toplantıyla açıklayan İrban, “Saadet Partisi’nden kazanmak için aday oldum. Cepsiz ceket giyip yola çıkacağız, inşallah Korkutelilerin desteği, Allahın izniyle, Korkuteli’ni Saadet kadroları yönetecek” dedi.

Saadet Partisi’nin yöneticilerinin yanı sıra, Saadet Partisi Akseki Belediye Başkan Adayı Muammer Gök’te, toplantıya katılarak destek verdi. Saadet Partisi’nin özlenen kadrolarının bu seçimle yeniden seçileceğini kaydeden Muammer Gök, “Hasan Ali İrban başkanımızı kutluyorum. Kendisinin Güçlü ve dürüst kadroların bulunduğu partimiz Saadet Partisi’ne gelmesi bizleri mutlu etmiştir. İnşallah birçok yerde olduğu gibi, Korkuteli ve Akseki’de Saadet Partisi’nin güvenli bayrağını halkımızla beraber dikeceğiz. Saadet Partisi, halkımıza yeniden özlenen bir saadet sunacak” diye konuştu.

You must be logged in to post a comment Login