Son Dakika
17 Ağustos 2019 Cumartesi

Başarı’lı öğrenciler Polis Haftası’nı kutladı

12 Nisan 2019 Cuma, 11:11
Manavgat’ın öncü eğitim kurumu Başarı Koleji, Türk Polis Teşkilatı’nın 174. Kuruluş yıldönümünde polisleri unutmadı.

Başarı Koleji Öğrencileri, Türk Polis Teşkilatımızın 174.Yıldönümü nedeniyle Manavgat İlçe Emniyet Müdürlüğü’nü ziyaret ettiler.

Başarı’lı Öğrenciler, Manavgat İlçe Emniyet Müdürlüğü’nü Müdür Yardımcısı Gülcan Peker, Matematik Öğretmeni Nebihe Öz ve Fen Bilimleri Öğretmeni Seda Kutu eşliğinde ziyaret ederek hepimizin huzuru ve güvenliği için gece gündüz çalışan tüm polis memurlarımızın Polis Haftalarını kutladılar.

POLİS HAFTASINDA BAŞARI’LI ÖĞRENCİLERDEN ANLAMLI ZİYARET

Polis Velimiz Ömer Öngüç tarafından karşılanan Başarı’lı öğrenciler, gerçekleştirilen ziyarette İlçe Emniyet Müdürlüğü birimlerini tek tek gezerek polislere karanfil ve çikolata ikram ettiler. Tüm çalışanların Polis Haftasını kutladılar.

Sıcak bir sohbet ortamında geçen ziyarette öğrenciler, emniyetin çalışma birimlerini de gezerek bilgi aldı. Öğrenciler, ziyarette polis amcalarının çalışmalarını yerinde incelediler. 

Öğrenciler,  polis memurları tarafından trafik kuralları, güvenlik ve 155 ihbar hattı konusunda bilgilendirildi. Böylelikle öğrenciler emniyet teşkilatını yakından tanıma fırsatı buldu.

Polis Velimiz Ömer Öngüç, Polis mesleğini anlatırken, karşılaşacakları her türlü şüpheli durumda aileleriyle ve polislerle bilgi paylaşabileceklerini dile getirerek öğrencilere anlamlı ziyaretleri için teşekkür etti.

Başarı Koleji Müdür Yardımcısı Gülcan Peker,  “Bu anlamlı günde bizler de Başarı Koleji olarak polislerimizin bu mutlu ve gururlu günlerinde yanlarında olmak istedik. Manavgat İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne bizi ağırlayıp, öğrencilerimize teşkilat hakkında bilgilendirme yaptıkları ve tüm birim görevlilerine gösterdikleri yakın ilgi ve alakadan dolayı teşekkür eder, Polis Haftalarını kutlarız.” dedi.You must be logged in to post a comment Login