BAHÇEŞEHİR’DE OKUL AİLE BİRLİĞİ SEÇİMİ YAPILDI

03 Kasım 2014 Pazartesi, 16:54
BAHÇEŞEHİR’DE OKUL AİLE BİRLİĞİ SEÇİMİ YAPILDI (2)

2014 -2015 Eğitim ve Öğretim yılı döneminde Bahçeşehir Koleji Manavgat öğrenci velilerini temsil edecek olan yeni okul aile birliği yönetimi yapılan kongrede seçildi.

BAHÇEŞEHİR’DE OKUL AİLE BİRLİĞİ SEÇİMİ YAPILDI (2)Kongreye Okul Yönetim Kurulu başkanı Turgut Aydın, İlkokul müdürü Ali Mercanoğlu, Ortaokul müdürü Şerafettin Avcı, Lise müdürü Mustafa Aydın, öğretmen ve veliler katıldı.

Bahçeşehir Koleji Yönetim kurulu başkanı Turgut Aydın’ın açılış konuşması ile devam eden genel kurula hitaben duygularını dile getiren Aydın, geçmiş yönetimin çok başarılı işlere imza attığını ve okul idaresi ile büyük uyum içinde çalıştıklarını ifade ederek, yeni seçilecek olan yönetim kuruluna da başarılar diledi.

Okulun dünden, bugüne gelişini anlatan Turgut Aydın, bir tek burukluğunun olduğunu ifade ederek, ”Bu salon bugün tamamen dolmalı ve birkaç liste yarışmalı idi. Ben okulumda bunu hayal ediyorum. Velilerimizin Okul aile birliğine sahip çıktığı ve birkaç liste ile demokratik biçimde yarıştığı gün daha güzel şeyler olacağına inanıyorum. Dünya okulu sloganı ile çıkılan bu güzel yolda her geçen gün güzelden yana adımlar atıyoruz. Siz sevgili velilerimize, öğretmenlerimize, yönetici ve çalışanlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

BAHÇEŞEHİR’DE OKUL AİLE BİRLİĞİ SEÇİMİ YAPILDI (1)2013 – 2014 öğretim ve eğitim yılında görev yapan okul aile birliği adına yönetim kurulu başkanı Adnan Dağdelen faaliyet raporunu slayt gösterisi eşliğinde okudu.

Adnan Dağdelen üç yıldır başkanlık görevini ekip arkadaşları ile birlikte başarılı biçimde yürüttüklerine dikkat çekerek emeği geçen tüm okul aile birliği üyelerine teşekkür etti.

Okul aile birliği denetim kurulu başkanı Hüseyin Güneş geçmiş yönetimin yaptığı faaliyetlerin denetlendiğini ve uygun kararlarla işler yaptıkları için kutladıklarını söyledi.

2013 – 2014 yılı okul aile birliği yönetimi oy birliği aklandı.

Yapılan okul Aile Birliği  yeni seçimlerinde Başkanlığa H. Avni Gelendost, Başkan yardımcısı Fadime Akıncı, Sekreter üye; Av.  Alper Tunga Nuri Çimen,  Muhasip üye;  Hüseyin Güneş, Üye ; Hatice Durar,  Denetleme kuruluna seçilen; Ozan Karabulut , Raziye Özen, Züleyha Orman Asil Üye olarak seçildiler.

Üye Girişi yaptıktan sonra yorum yazabilirsiniz. Giriş

Turkbeleni Gazetesi