BAHÇEŞEHİR’DE BAHAR ŞENLİĞİ

23 Mayıs 2014 Cuma, 18:17
IMG_1452_800x533

Bahçeşehir Manavgat okullarında 4. Geleneksel Bahar Şenliği coşku ile kutlandı. Öğretmen, Öğrenci, Veli ve konukların katıldığı Bahar Şenliğinde öğrenciler gönüllerince eğlenme fırsatı yakaladılar.IMG_1436_400x600

Bahar Şenliği eğlencesine Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, Trendy Oteller Yiyecek, İçecek ve Kalite koordinatörü Hamza Yalçın, Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Hasan Çelik, Bakkal ve Bayiler Odası Başkanı Abdullah Akça ile çok sayıda konuk katıldı.

Geleneksel Bahçeşehir Okulları Bahar şenlikleri dün okul kampusunda gerçekleştirildi.

Başta okul Kurucusu  Turgut Aydın olmak üzere öğretmenler, öğrenciler ve veliler ile konukların katıldığı Bahar şenlikleri sabah başlayıp, akşamüzeri sona erdi.

Bahçeşehir Okulları Okula Aile Birliğinin organize ettiği etkinlik kapsamında geçmişten günümüze Okul Aile Birliğinde emeği geçen yöneticilere ve Gazeteci Orçun Veysel Kaya’ya plaketleri Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen tarafından takdim edildi.

IMG_1460_800x533Okul Aile Birliği Başkanı Adnan Dağdelen ve yönetim kurulu üyelerinin de hazır bulunduğu Bahar şenliklerinde öğrenciler gönüllerince eğlenme fırsatı bulurken çeşitli etkinliklerden yararlandılar.

Okul Aile Birliği Başkanı Adnan Dağdelen “Üç yıldır geleneksel hale getirdiğimiz Bahar şenliklerimiz tüm öğrencilerimizin ,öğretmenlerimizin,velilerimiz ve Belediye başkanımız Sayın Şükrü Sözen’in,Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Hasan Çelik,Bakkal ve Bayiler Odası Başkanı Sayın Abdullah Akça ile Trendy otelleri yiyecek,içecek ve kalite koordinatörü Sayın Hamza Yalçın’ın katılımları ile gün boyu sürdür.Okulumuzun öğrencilerinin bol bol stres attığı bir ortamda Bahçeşehir okullarına yakışır bir Bahar şenliği kutlamış olduk.Bizim bu güzel günümüzü onurlandıran değerli konuklarımıza,öğretmenlerimize,öğrencilerimize,velilerimize ve okul yönetimine yürek dolusu teşekkür ediyoruz” dedi.IMG_1431_800x533

OKULU KURUCUSU  TURGUT AYDIN;
Bahçeşehir Okulları Kurucu Turgut Aydın, bu yıl dördüncüsü düzenlenen geleneksel Bahar Şenliğinde öğrencilerle birlikte, öğretmen, veli ve konuklarında  katılımı ile yıl boyu yorgunluğunu ve yoğunluğunu el birliği atmanın mutluluğunu yaşadıklarını ifade ederek, emeği geçenleri yürekten kutladığını söyledi.

Üye Girişi yaptıktan sonra yorum yazabilirsiniz. Giriş

Turkbeleni Gazetesi