Ayşegül ve Barış mutluluğa yelken açtı

Manavgat’ın tanınan isimlerinden Ünal Ailesi’nin kızları Avukat Ayşegül Ünal ile Karahan Ailesi’nin oğulları Avukat Barış Karahan bir ömür boyu mutluluğa Irmak Garden’da ‘evet’ dediler.

03 Eylül 2016 Cumartesi, 20:52

Selma ve Hasbi Ünal’ın kızları Ayşegül Ünal ile Gülşen ve Alaattin Karahan’ın oğulları Barış Karahan, Manavgat’ta ırmak kenarındaki Irmak Garden düğün salonunda kır düğünü ile sevdikleriyle bir arada nikah töreninde buluştular.

aysegul-unal-baris-karahan (1)

Nikah akdine geçildiğinde ise şahitlerin arasında Ak Parti Antalya Milletvekili İbrahim Aydın, CHP Antalya Milletvekilleri Devrim Kök ve Niyazi Nefi Kara, Eski Antalya milletvekilerinden Adil Aydın, Manavgat Belediye Başkan Yardımcısı Hasan Şimşek, Kızılot Eski Belediye Başkanı Mustafa Keçer, Antalya siyasetinin tanınmış isimlerinden İzzet Bayar, Demokrat Parti Manavgat İlçe Başkanı Ahmet Bıyıklıoğlu ve Avukat Durmuş Kahvecioğlu vardı.

aysegul-ve-baris-mutluluga-yelken-acti (2)

Nişan yüzüklerini ise Antalya siyasetinin duayen ismi Adil Aydın taktı. Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen şehir dışında olduğu için Başkan Sözen adına nikahı Manavgat Belediyesi Yazı İşleri Müdürü Mustafa Sülek kıydı.

aysegul-ve-baris-mutluluga-yelken-acti (3) aysegul-ve-baris-mutluluga-yelken-acti (4)

Biz de Türkbeleni Gazetesi Yazı Ailesi olarak genç avukat çiftimize bir ömür boyu mutluluklar dileriz. Allah, Ayşegül ve Barış’a bir yastıkta kocamayı nasip etsin…

aysegul-ve-baris-mutluluga-yelken-acti (17) aysegul-ve-baris-mutluluga-yelken-acti (16) aysegul-ve-baris-mutluluga-yelken-acti (15) aysegul-ve-baris-mutluluga-yelken-acti (14) aysegul-ve-baris-mutluluga-yelken-acti (13) aysegul-ve-baris-mutluluga-yelken-acti (12) aysegul-ve-baris-mutluluga-yelken-acti (11) aysegul-ve-baris-mutluluga-yelken-acti (10) aysegul-ve-baris-mutluluga-yelken-acti (9) aysegul-ve-baris-mutluluga-yelken-acti (8) aysegul-ve-baris-mutluluga-yelken-acti (7) aysegul-ve-baris-mutluluga-yelken-acti (6) aysegul-ve-baris-mutluluga-yelken-acti (5)b

 

Üye Girişi yaptıktan sonra yorum yazabilirsiniz. Giriş

Turkbeleni Gazetesi