AV. ACAR, ENCÜMEN TOPLANTISINDA ANILDI

27 Kasım 2014 Perşembe, 14:47
DSC_3083

DSC_3089Geçtiğimiz günlerde ani bir şekilde rahatsızlanarak hayatını kaybeden ve tüm Manavgat halkını yasa boğan Manavgat Belediyesi Hukuk İşleri Müdürü Av. İbrahim Acar, ölümünden sonraki ilk Belediye Encümen toplantısında anıldı.

     Manavgat Belediyesi Meclis ve Encümen üyesi Hasan Şekerlisoy’un başkanlığında birleşilen encümen toplantısında, İbrahim Acar’ın her zaman oturduğu yere karanfiller ve çerçeveli fotoğrafı bırakıldı. Toplantı öncesi konuşan Hasan Şekerlisoy, Avukat İbrahim Acar’ın ölümünün bütün belediye ailesini derinden yaraladığını belirterek onun yerinin hiçbir zaman doldurulamayacağını söyledi.
Hasan Şekerlisoy, “Geçen hafta beklenmedik şekilde can dostumuzu kaybetmenin üzüntüsü içerisindeyiz. O bizim için yalnızca bir arkadaş bir dost değil aynı zamanda mesleki açıdan da bir beyindi. Bundan sonra onun boşluğunu her zaman hissedeceğiz. Ruhu şad olsun” dedi.
Hasan Şekerlisoy konuşmasının ardından encümen üyelerini 5 dakika boyunca sessiz bir şekilde İbrahim Acar’ı sessiz kalarak anmaya davet etti. 5 dakika boyunca sessiz kalan encümen üyeleri daha sonra toplantıya başladı.

Üye Girişi yaptıktan sonra yorum yazabilirsiniz. Giriş

Turkbeleni Gazetesi