ATSO’dan üyelerine yurtiçi fuarlara katılım desteği

19 Şubat 2016 Cuma, 16:38
ATSO'dan üyelerine yurtiçi fuarlara katılım desteği

 

ANTALYA, () – ANTALYA Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Davut Çetin, bu yıl da oda üyelerine yurt içi fuar desteği vermeye devam edeceklerini belirtti.

Davut Çetin, üyelere verilecek fuar desteği hakkında yaptığı açıklamada şunları kaydetti:

“Üyelerimizin fuarlara aktif katılımını sağlayarak sektörleriyle ilgili bilgi ve tecrübelerini artırmalarını, teknolojik gelişmeleri yakından izlemelerini, kurumsal kapasitelerini geliştirmelerini ve rekabet güçlerini artırmalarını önemsiyoruz. Bunun için de belirli koşulları sağlayan üyelerimizin fuarlara ulaşım masraflarına destek oluyoruz. 2015 yılında 46 fuar duyurusu yapıldı, üyelerimizin ilgi gösterdiği 4 fuara uçakla, 1 fuara da otobüsle ulaşım desteği sağladık. 2016 yılında da Meslek Komite üyelerimizin talepleri doğrultusunda belirlenen 89 yurtiçi fuardan katılım talep edilen fuarlara üyelerin katılmaları için gerekli desteği vereceğiz. Bu destekten faydalanmak isteyen üyelerimiz kendi meslek komitesi üyeleri ile bir an önce irtibata geçebilirler."

Üyelerin fuara gidiş – dönüş uçak bileti bedelinin 300 TL’ye kadar olan kısmı oda tarafından karşılanıyor. Organizasyonun düzenlenebilmesi için en az 10 katılımcının başvuru yapması gerekiyor.

Üye Girişi yaptıktan sonra yorum yazabilirsiniz. Giriş

Turkbeleni Gazetesi