Atatürk’ün Ordusu Anıtkabir’de…

23 Ocak 2017 Pazartesi, 11:19
ataturkun-ordusu-anitkabirde (2)_640x425

CHP Antalya Milletvekili ve Parti meclisi üyesi Devrim Kök, Osmanlıspor maçı için Ankara’ya gelen  binlerce Antalyaspor taraftarını maçtan önce  Anıtkabir’e götürdü. Anıtkabir’de Atatürk’ün Ordusu pankartı açan taraftarlar “ İstiklal Marşımızı, İzmir Marşını, 10. Yıl marşını hep bir ağızdan söyleyerek  Mustafa Kemal’in Askerleriyiz, Vatan sana canımız feda ” sloganlarını attı.

Anıtkabir’de muhteşem bir kalabalıkla Atamızın huzuruna çıktık diyen Devrim Kök, Antalya’lı olmaktan, Antalya Milletvekili olmaktan, Antalyaspor taraftarı olmaktan büyük bir onur duyuyorum.Binlerce taraftarımız Anıtkabir’i kırmızı beyaz bayraklarla adeta gelincik tarlasına çevirdi. “İşte Antalya, İşte Antalya’lı olmak” budur. Bunlar gerçekten gurur verici tablolar, Cuma günü “Atatürk’ün Ordusu” pankartının içeri alınmasına önce izin verilmediğini, daha sonra bizzat Anıtkabir Komutanlığı ile görüşerek pankartın açılması için izin aldığını söyleyen Kök, sabahın erken saatlerinden itibaren Ankara’nın girişinde karşıladığı binlerce taraftarlarla birlikte Anıtkabir’e girdiğini söyledi. Anıtkabir ziyaretinin ardından Antalyaspor taraftar gruplarının tribün liderlerine TBMM tesislerinde kahvaltı veren.Kök, 07 Gençlik taraftar grubu başkanı değerli kardeşim Gürhan Güneyli başta olmak üzere, Ankara’ya gelen tüm taraftarlarımıza tüm kardeşlerime teşekkür ediyorum dedi.

ataturkun-ordusu-anitkabirde (3)_640x425

Antalyaspor’un Ankara deplasmanında Osmanlıspor’u 2-1 yenerek 5. Sıraya yükselmesinin kendisini çok mutlu ettiğini belirten Kök, bu başarının asıl kahramanları olan başta Antalyaspor Başkanı Sayın Ali Şafak Öztürk olmak üzere, tüm yöneticilerimizi, futbolcularımızı, teknik heyetimizi ve cefakar taraftarımızı yürekten kutluyorum. Bu galibiyet Antalya’mıza, Antalyaspor’umuza  hayırlı olsun dedi.

Üye Girişi yaptıktan sonra yorum yazabilirsiniz. Giriş

Turkbeleni Gazetesi