12 Aralık 2016 Pazartesi, 17:32
Özkan Savaş
Özkan Savaş ozkansavas0007@gmail.com Tüm Yazılar

Asın artık şu yaratıkları “İDAM”

Başka şeyler yazacaktım dünlerden kalan fakat İstanbul Vodofon Arena Stadının önünde patlayan Bombadan sonra öfkemi burnumda yaşıyorum artık. Bombanın patlamasının ardından ilk fotolar hemen Avrupa medyasında yerini buldu. Ne saygıları ne hassasiyetleri vardı yine Batılı Sahte Dostların.11 Eylül de, Londra ve Paris saldırıların da tek kare foto vermeyen bu Tek Dişi kalmış canavarlar söz konusu İstanbul olunca ilkelerinden hemen vazgeçmek güdüleri ile   cibilliyetlerini bir kez daha gösterdiler… Ülkemizde de yayın yasağını eleştiren Vahşet Seviciler var. O meydandan ne görmek istiyorsunuz?.. Kol,Bacak size zevk mi verecek soruyorum sizlere Vahşet Sevici zavallılar.
Avrupa’yı artık anlıyorum onların iki yüzlü yaklaşımlarını çözdüm, Gezi olaylarında, Paralel darbe girişiminde,PKK terör örgütü konusunda sabıkaları zaten şişmiş durumda.Öfkem onlara değil artık kendimize öfke duyuyorum.Onlara hala gerekli tepkiyi vermeyen her fırsatta kare kare foto gönderip gerekli cevabı vermeyen kendimize öfkeleniyorum .BBC si gibi güçlü TRT olmadığı için kızgınım,Fnancial Time gibi güçlü gazetemiz olmadığı için kızgınım,Güçlü ajanslarımız olmadığı için kızıyorum, twitter Facebook tan kuvveti sosyal ağımızı yaratamadığımız için kızıyorum.Küfrederek kızarak vurarak hiç birşey sağlayamayız kendimizi yıpratmaktan başka sistem kurmalıyız…..
Hayır kabullenmek istemiyorum artık Bunlara İngiliz oyunu Yahudi oyunu diyerek geçiştiremeyiz artık.Onlar oyun kuruyorsa biz ne yapıyoruz, onlar Ahlak dışı vuruşlar yapıyorsa biz ne yapıyoruz? Retörik dönem bitti artık ciddi sistemler kurmalıyız.Türkiye kaç cephede savaşıyor? Paralel, IŞİD, PKK, DHKP-C, Suriye, Rusya, İran… Bunlarla retorik yaparak baş edemeyiz, öfke ve kızgınlıkla küfrederek baş edemeyiz. Çok ciddi adımlar atmalıyız artık, ciddi kurumlar, yapılar, organizasyonlar inşa etmeliyiz.Retörik demek söz söyleme sanatı oluyor değerli okuyucularım. Son açıklamalara göre 44 kişi Şehit sayımız Allah ailelerine sabır versin. Hayata umuda pusu kuran zavallı katiller umarım en kısa zamanda gerekli cevabı alırlar.
İnsanlıktan bir haber olan nasipsiz yaratıklar,  bir çoğu Çevik Kuvvet olan Şehitlerimizin kanına girdi geçen günlerde Beşiktaş Stadının yakınlarında.Yasları yirmilerde olan bir çok hayalleri olan bu yiğitler bizler sıcacık evlerimizde rahatça oturalım diye toprağa bir bir düştüler. Yemek yerken ekmek parçası boğazımda düğüm olmuşken nasıl iyi temennilerden bahsedirim ki değerli okuyucular…Her defasında kucaklamaya çalışırken hata üstüne hata yapanları, pişmanlık yasası adı altında af etmedik mi bu canileri.Cahildir dedik, ekonomi dedik, iş verdik ama gel gör ki sonuç olarak sadece besledik. Her fırsat buldukların da yine salyaları aka aka saldırmaktan vaz gecmediler. Biz el verdikçe onlar bizim iyi niyetimizi sorguladılar bizi korkaklıkla suçladılar.İnsan hakkı dediler, özgürlük dediler her defasında sığınacak bir dal buldular. Oysa bu caniler azcık tarih okusaya bilseydi Türk milletinin ne kadar bağıslayıcı olduğunu bir o kadarda Ayranı kabardığın da Vatanı için Bayrağı için Darbe girişiminde olduğu gibi ölüme koşa koşa gideceğini anlarlardı. Bunu anlamak için üstün zekalı olmaya gerek yok sadece okumak görmek yeterliydi.

Artık bir an önce iDAM ın getirilmesi lazım yoksa bu öfkem bu vicdanen şehitlerime olan  vefa borcum dinmeyecek. Avrupa Birliği şunu demiş filan bunu demiş safsataları bu aziz milleti bu kararından döndüremez. İdam cezası yerine yakma cezası da gelse hiç itirazım yok lakin bu canileri, şerefsizleri  toprak kabul etmeyeceği gibi sanırım Ateşte bunları yakmaz. Sizin vicdanınız yok, karekteriniz yok, vatanınız yok biliyoruz yav ailenizde mi yok, kardeşiniz demi yok, ananızda mı yok…. Hiç mi cibilliyetiniz yok… olsa yaparmıydınız kıyarmıydınız ki körpecik canlara….Ne için yaptınız? Hangi toprak aldınız? Sadece yıllarca dağlarda Hayvan gibi yaşamaktan başka ne geçti elinize.! Yabancıların sermayesi olarak yıllarca yaşadınız ne kazandınız! KÜRT halkını temsil etmiyorsunuz siz artık anlayın, başınızda ki yöneticileriniz bile Kürt değil. Defalarca devletin şefkatli kollarına teslim olun dedik ama siz görüyoruz ki yabancıların kollarında el bebek gül bebek olmayı tercih etmişsiniz. Binlerce kez Lanet Lanet olsun bunu yapanlara, destek verenlere, bir köşede el ovuşturanlara. İşte tüm bu olanlardan sonra haykırıyorum idam gelsin, Asın bu namertleri asın ki gittikleri yerde Şehitlerimize hesap versinler.Onların çaldıkları hayatlarını görsünler, Cehennem de yansınlar. Yok artık insan hakkı vs diyecekleri dinlemek istemiyorum, biz verdikçe onlar mahsum bebeleri babasiz bıraktılar, gelinler kocasız kaldı, Bayrak kaşlarını çattı, Mezarda yatan Şehidim hesap sordu. Artık hesap zamanı terörist te, ona destek verene de, yardım ve yataklık edene de, dolaylı yoldan destekleyenler de. Bizden günah gitti. Yasa bir an önce meclise gelmeli devlet büyüklerimden bu isteğe bir an önce kulak vermelerini istiyorum. Ne Mutlu Türk’üm Diyene… Bölemeyeceksiniz Yaşasın Tek Devlet Tek Bayrak Tek Millet diyenlere. …… Aşağıda Baş harfleri Şehitler olan şiirimle yazıma son veriyorum.

Şahadet şerbetini içti körpecik yiğitler,

Eşleri çocukları hala evde teninin kokusunu özler,

Hesabı elbet sorulacaktır zalim köpekler,

İlmiği boğazınıza geçireceğiz Millet bunu ister,

Tevazu gösterilmez bitmiştir dillerde ki sözler,

Lakırtı değil bu bomba sesi kaybolan ümitler,

Elimizi açtık semaya Yaradan Şehidimi bekler,

Rabbim sabır versin binlerce kez LANETLER…….

Özkan SAVAŞ

 

Üye Girişi yaptıktan sonra yorum yazabilirsiniz. Giriş

Turkbeleni Gazetesi