ARI: ‘Muhtarlarımızı çok önemsiyoruz’

27 Kasım 2014 Perşembe, 10:31
dosemealti_muhtarlari (1)

dosemealti_muhtarlari (1)Döşemealtılı muhtarlar,Antalya İl Başkanı Cavit Arı’yı ziyaret etti. İl genel meclisi başkanı iken Döşemealtı’na kazandırdığı hizmetlerden dolayı da Arı’ya ayrıca teşekkür eden Döşemealtılı muhtarlar, belediyeden talepleri konusunda da Arı’dan destek istediler. Muhtarları çok önemsediklerini belirten Cavit Arı ise onlara hizmet konusunda her türlü desteğe hazır olduğunu belirtti.

Döşemealtı ilçesi muhtarları, bir süre önce CHP Antalya il başkanlığı görevine seçilen Cavit Arı’yı makamında ziyaret ederek il başkanı seçilmesinden dolayı kutladı, yeni görevinde başarılar diledi.
ŞİMŞEK VE ARKADAŞLARI BAŞARI DİLEDİ
Döşemealtı İlçe Muhtarlar Derneği Başkanı Bekir Şimşek, dernek üyeleri Süleyman Yener (Karaveliler), Fevzi Akın (Ilıcaköy), Yusuf Güzel (Ekşili), Abdi Yarışçı (Karataş), Mümin İnce (Altınkale) ve Fahrettin Bahşi (Karaman) ile birlikte Cumhuriyet Halk Partisi Antalya İl Başkanlığı’na kutlama ziyareti gerçekleştirdi. Bekir Şimşek ve beraberindeki Döşemealtılı muhtarlar, CHP il başkanlığına seçilmesinden dolayı Cavit Arı’yı kutladı, kendisine ve yönetim kurulundaki arkadaşlarına yeni görevlerinde başarılar diledi.
HİZMETLERİNDEN DOLAYI TEŞEKKÜR ETTİLER
Antalya Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği Başkanı Metin Yaraşcı’nın da yer aldığı heyette muhtarlar, il genel meclisi başkanı iken Döşemealtı bölgesine yaptığı hizmetlerden dolayı da başkan Cavit Arı’ya tekrar teşekkür etti. Geçmişte uyum içerisinde çalıştıkları kişinin bugün yine kendileri için köprü sayılabilecek bir konumda olmasını sevindirici bulduklarını belirten muhtarlar, ilçede halihazırdaki durumlarla ilgili bilgiler de aktardı, özellikle ilçe belediye başkanlığından olan beklentileriyle ilgili de Arı’dan destek talebinde bulundu.
ARI: MUHTARLAR EN YAKIN ÇALIŞMA ARKADAŞLARIMDI
CHP Antalya İl Başkanı Cavit Arı da, Döşemealtılı muhtarların kendilerine yaptığı bu ziyaretten mutluluk duyduğunu dile getirdi, dilek ve temennileri için de teşekkür etti. İl genel meclisine başkanlık yapmış birisi olarak yerel yönetimlerde muhtarların önemini en iyi bilenlerden olduğunu ifade eden Cavit Arı, 5 yıllık görevinde en yakın çalışma arkadaşlarının yine muhtarlar olduğunun altını çizerek “Muhtarlarımızı çok önemsiyoruz” dedi. Arı, bu nedenle özellikle muhtarlara, hizmet konusunda her türlü desteğe hazır olduklarını söyledi.

Üye Girişi yaptıktan sonra yorum yazabilirsiniz. Giriş

Turkbeleni Gazetesi