Arı: En çok vekili CHP çıkaracak.

07 Kasım 2014 Cuma, 12:54
DSC_0059

CHP Antalya İl Başkanı Cavit Arı, kendisine ‘hayırlı olsun’ ziyareti gerçekleştiren Muhittin Böcek ve CHP’li Konyaaltı Belediye meclis üyelerine 2015’deki genel seçimlerde Antalya’da en çok vekil sayısını CHP’nin çıkaracağını söyledi. Arı ayrıca, ‘bir yol kazasında verdik’ dediği büyükşehir belediyesine de 2019’da tekrar CHP bayrağının dikileceği inancında olduğunu belirtti

DSC_0014

Cumhuriyet Halk Partisi Antalya İl Başkanı Cavit Arı, 2015 yılında yapılacak genel seçimler ve 2019 yılında yapılacak yerel seçimlerle ilgili tahmin ve inancını bu kez de Muhittin Böcek ve beraberindekilere aktardı.

 

BÖCEK BAŞARILARININ DEVAMINI DİLEDİ

Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Konyaaltı Belediyesi’nin Cumhuriyet Halk Partili belediye meclis üyeleriyle birlikte, CHP Antalya İl Başkanlığı görevine yeni seçilen Cavit Arı ve yönetimine ‘hayırlı olsun’ ziyareti gerçekleştirdi. Konuşmasına, Cavit Arı’nın, özellikle il genel meclisi başkanlığı sürecindeki başarılarına ve kente kazandırdığı hizmetlere vurgu yaparak başlayan Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Arı’ya başarılarının devamını diledi, kente hizmet anlamında atacağı her adımın da seve seve destekçisi olacağını belirtti.

 

EN ÇOK MİLLETVEKİLİNİ CHP ÇIKARACAK

Cavit Arı da konuşmasında Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek ve belediye meclis üyelerinin ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi. CHP Antalya Örgütü olarak misafirlerine hedeflerini anlatan Cavit Arı, 2015 yılında yapılacak genel seçimlerde CHP’yi Antalya’da yeniden birinci parti yapacaklarını söyledi. TBMM’ye en çok milletvekili gönderen parti olacaklarına yürekten inandığını belirten Arı, “Ben ayrıca şuna da inanıyorum ki, bir yol kazasında verdiğimiz büyükşehiri de 2019’da yapılacak yerel seçimlerde tekrar alacak, oraya CHP’nin 6 oklu bayrağı yeniden dikilecektir” dedi.

 

ÖRGÜTLER VE BELEDİYELERLE UYUM İÇİNDE

Arı, misafirlerine, bu inancının gerçekleşmesi için gerekli tüm şartların da elde bulunduğunu anlattı. Deneyimleriyle, tecrübeleriyle, heyecanlarıyla çok güzel ve dengeli bir yönetim oluşturulduğunu anlatan Cavit Arı, örgütlerin tamamıyla ve CHP’li belediyelerle ayrıca parti tabanı ve Cumhuriyet Halk Partisi sevdalılarıyla, halkla kucaklaşarak çok uyumlu bir çalışma gerçekleştireceklerini, ülke ve kent sorunlarına hakim, sahiplenerek, sahada ve sürekli hareket halinde olacaklarını, hedeflerine ulaşma başarısını da bu sayede elde edeceklerini kaydetti.

Üye Girişi yaptıktan sonra yorum yazabilirsiniz. Giriş

Turkbeleni Gazetesi