Antalya’nın görülmesi gereken 6 yeri

Sizin de mi tatiliniz geldi? O zaman derin bir nefes alın ve yapmakta olduğunuz işi yavaşça bırakın. Şimdi Antalya’nın iç geçirten güzellikleri hakkındaki tavsiyelerimize kulak verme zamanı. Pişman olmayacaksınız!

13 Temmuz 2016 Çarşamba, 17:54

Manavgat
manavgat
Şırıl şırıl akan, iç ferahlatıcı bir şelalenin hemen yanında kim güzel bir yemek yemek istemez ki? Şehir hayatının kendini tekrar eden yorucu temposuna kısa bir ara vermek isteyenler için Manavgat, Büyük Şelale, geçlik parkları, Manavgat Köprüsü ve Cumhuriyet Meydanı ile huzur dolu bir tatil imkanı sağlıyor.

Kemer
kemer
Phaselis Antik Kent, Yanartaş, Tahtalı Dağı, Paris 2 Batığı, Ayışığı Koyu ve Yörük Parkı ile hayalinizdeki tatil için olabilecek en güzel seçimi oluşturan Kemer, doğa sporları ve renkli gece hayatıyla da her zevke hitap ediyor.

Kaş
kas
Deniz ve dağların mükemmel kesişimi. Hem denizlerin altındaki büyülü dünyayı keşfetmek, hem de yeşillikler içerisinde huzur dolu bir tatil geçirmek isteyenler için son zamanların favori tatil merkezi. Eğer siz de her tatilden sonra “İstanbul bitti” diyenlerdenseniz, Kaş’ta yaşamayı hayal etmek için çok fazla sebebiniz var.

Finike
finike
Eski adıyla Likya olarak bilinen Finike, uluslararası bir liman kenti olarak tanınıyor. Finike, tatile olduğu kadar tarihe de tutkusu olanları için yamaç evleri, tiyatrosu, üç nefli bazilika ve Nekropol’deki anıtsal kaya mezarları ile mükemmel tatil fırsatı yaratıyor.

Kekova
kekova
Dalışseverlerin gözdesi olan Kekova, Akdeniz kıyılarındaki en büyük ada. Sadece deniz yoluyla ulaşabileceğiniz Kekova’da batık kentleri dolaşmayı ve Üçağız Köyü ile bütünleşen doğal güzelliklerini keşfetmeyi unutmayın.

Üye Girişi yaptıktan sonra yorum yazabilirsiniz. Giriş

Turkbeleni Gazetesi