Antalya’daki kavga ölümlü bitti

15 Ağustos 2016 Pazartesi, 11:34
antalyada-cccuklarin-kavgasini-buyukler-devam-ettirdi-2-olu-2-yarali_7811_dhaphoto1

ANTALYA’da iki aile arasında çocukların tartışması nedeniyle çıkan silahlı kavgada aynı aileden 2 kişi öldü, 2 kişi yaralandı.

Aksu İlçesi Pınarlı Mahallesi 118 Sokak’taki olay, saat 08.00 sıralarında meydana geldi. Çocuklarının kavga etmesi nedeniyle daha önceden kavga eden Ramazan Kamarı ve Mustafa Keleşabdioğlu sabah saatlerinde yeniden tartışmaya başladı. İki ailenin diğer fertlerinin de karıştığı kavga, kısa sürede büyüdü. Bunun üzerine Ramazan, Mehmet Ali ve Faik Kamarı evlerinden aldıkları otomatik av tüfeği ve tabancalarla Mustafa Keleşabdioğlu ve yakınlarının üzerine ateş açtı.
antalyada-cccuklarin-kavgasini-buyukler-devam-ettirdi-2-olu-2-yarali_7811_dhaphoto2
Olayda aynı aileden Mustafa, Sertaç, Serkan ve Musa Keleşabdioğlu çeşitli yerlerinden yaralandı. Mustafa olay yerinde, Sertaç Keleşabdioğlu ise Sema Yazar Semt Polikliniği’nde yaşamını yitirdi. Serkan ve Musa Keleşabdioğlu ise Akdeniz Üniversitesi Hastanesi’nde tedaviye alındı.
antalyada-cccuklarin-kavgasini-buyukler-devam-ettirdi-2-olu-2-yarali_7811_dhaphoto3
Olaydan sonra kaçan Ramazan, Mehmet Ali ve Faik Kamarı ise polis tarafından kısa sürede yakalandı.
antalyada-cccuklarin-kavgasini-buyukler-devam-ettirdi-2-olu-2-yarali_7811_dhaphoto4
Çevik kuvvet ekipleri, taraflar arasında yeniden kavga çıkma ihtimaline karşı sokakta önlem aldı.

antalyada-cccuklarin-kavgasini-buyukler-devam-ettirdi-2-olu-2-yarali_7811_dhaphoto5 antalyada-cccuklarin-kavgasini-buyukler-devam-ettirdi-2-olu-2-yarali_7811_dhaphoto8 antalyada-cccuklarin-kavgasini-buyukler-devam-ettirdi-2-olu-2-yarali_7811_dhaphoto7 antalyada-cccuklarin-kavgasini-buyukler-devam-ettirdi-2-olu-2-yarali_7811_dhaphoto6

Üye Girişi yaptıktan sonra yorum yazabilirsiniz. Giriş

Turkbeleni Gazetesi