Antalya’da uyuşturucuları uydudan buldular

11 Ağustos 2016 Perşembe, 11:25
jandarmadan-uydu-destekli-uyusturucu-operasyonu_3899_dhaphoto1

ANTALYA’da zehir tacirlerine yönelik jandarma tarafından uydu destekli operasyonda, yaklaşık 411 kilo kubar esrar maddesi ile 15 bin kök kenevir maddesi ele geçirildi. Operasyonda 8 kişi gözaltına alındı.

Antalya’da bir istihbaratı değerlendiren İl Jandarma Komutanlığı’na bağlı Organize Suçlar ve Kaçakçılık Şube Müdürlüğü Narkotik ekipleri, Aksu İlçesi’nde 3 ayrı alanda kenevir yetiştirildiği bilgisini aldı. Uydudan yapılan çalışmalar sonucu kenevirin dikildiği alanı tespit eden ekipler, Aksu İlçesi, Solak Mahallesi Beşkavak Mevkii, Boztepe Mahallesi ve Burdur İlçesi Kestel Köyü’nde takibe aldı. Yapılan çalışmaların ardandan operasyon için harekete geçen jandarma ekipleri, yaklaşık 411 kilo kubar esrar maddesi ile 15 bin kök kenevir maddesi ele geçirdi. Operasyonda 8 kişi gözaltına alındı. İfadeleri alınan şüpheliler adli mercilere sevk edildi.

jandarmadan-uydu-destekli-uyusturucu-operasyonu_3899_dhaphoto3 jandarmadan-uydu-destekli-uyusturucu-operasyonu_3899_dhaphoto2 jandarmadan-uydu-destekli-uyusturucu-operasyonu--ek-fotograflar_6895_dhaphoto1

Üye Girişi yaptıktan sonra yorum yazabilirsiniz. Giriş

Turkbeleni Gazetesi