Antalya’da uyuşturucu operasyonu

22 Şubat 2016 Pazartesi, 13:31
Antalya'da uyuşturucu operasyonu

ANTALYA Emniyet Müdürlüğü ekiplerince kentte 8 ayrı yerde yapılan uyuşturucu madde operasyonunda 14 kişi gözaltına alındı.

Antalya Emniyet Müdürlüğü Uyuşturucu ile Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince uyuşturucu madde ticareti yapan şahıslara yönelik sürdürülen çalışmalarda, çeşitli adreslere eş zamanlı baskın yapıldı. Operasyonlarda
M.V., A.A, S.U., C.M.T., M.Ş., M.Ö., ile yabancı uyruklu D.G. ve F.G gözaltına alındı. Bu kişilerin kaldığı yerlerde yapılan aramalarda 26 adet tabanca mermisi, 4 adet uyuşturucu madde içiminde kullanılan cam aparat, 27 gram uyuşturucu metamfetamin maddesi, 21 gram esrar maddesi ve 12 adet ecstasy hap ele geçirildi.
Bu kişilerin verdiği bilgiler ve teknik takip sonunda ise doğu illerinden Antalya’ya uyuşturucu madde getirdiği tespit edilen C.K, A.İ.,R.V., P.C., M.Ö., H.Ö. de Aksu İlçe girişinde yapılan operasyonla yakalandı. Şüphelilerin kullandıkları 2 araçta yapılan aramalarda 525 gram uyuşturucu metamfetamin maddesi, 2 adet ruhsatsız tabanca, bu tabancalara ait 15 mermi, 4 adet uyuşturucu madde içiminde kullanılan cam aparat ele geçirildi.

 

Üye Girişi yaptıktan sonra yorum yazabilirsiniz. Giriş

Turkbeleni Gazetesi