Antalya’da prezervatif şoku

19 Temmuz 2016 Salı, 13:29

ANTALYA’da markete giren kimliği belirsiz kişi, mağaza sorumlusu H.Y.’ye prezervatif standını ve nerede deneyeceğini sordu. H.Y.’nin terslemesine sinirlenen şüpheli, bıçak çekip başına pet su şişesiyle başına vurduğu genç kadını, “Seni Özgecan gibi yaparım” diye tehdit edip tartakladıktan sonra kaçtı.

Olay, dün saat 15.00 sıralarında Muratpaşa İlçesi, Yenigün Mahallesi, Köroğlu Bulvarı’nda bulunan bir marketler zincirinde meydana geldi. Yabancı plakalı otomobille markete gelen iki kişiden 30- 35 yaşlarında, 160- 165 boylarında olanı, marketin sorumlusu H.Y.’ye prezervatiflerin bulunduğu standı ve nerede deneyebileceğini sorunca, genç kadının tepkisiyle karşılaştı. Tartışmanın büyümesi üzerine iddiaya göre çantasından bıçak çıkartan saldırgan, başına pet su şişesiyle vurduğu H.Y.’yi, “Sesini kesmezsen seni Özgecan gibi yaparım” diyerek tartakladı.

Olay sonrası kaçmaya çalışan saldırganı fark eden bir esnaf, yakalamaya çalıştı. Bu sırada düşen saldırgan çantasını, ayakkabısının teki ile gözlüğünü düşürdü ama  beraberindeki arkadaşıyla otomobile binip kaçmayı başardı.

Olay sonrası markete gelen polis, saldırganı yakalamak için çalışma başlattı.

prezervatif-hirsizi_8798_dhaphoto5 prezervatif-hirsizi_8798_dhaphoto4 prezervatif-hirsizi_8798_dhaphoto3 prezervatif-hirsizi_8798_dhaphoto2

Üye Girişi yaptıktan sonra yorum yazabilirsiniz. Giriş

Turkbeleni Gazetesi