Son Dakika
20 Ağustos 2019 Salı

Antalya Şehir Tiyatrosu’ndan oyun oyun içinde

02 Mart 2016 Çarşamba, 15:10
antalya şehir tiyatrosu

Antalya Şehir Tiyatrosu, bölge turneleri kapsamında Oyun Oyun İçinde adlı oyununu Manavgatlılarla buluşturdu. Oyun büyük beğeni topladı.

Antalya Şehir Tiyatrosu (AŞT), tiyatro sanatını yaygınlaştırmak ve sevdirmek adına bölge turnelerine devam ediyor. Her ayın son haftasında farklı bir ilçede gerçekleştirilen temsillere halk yoğun ilgi gösteriyor. AŞT, bu kapsamda ‘’Oyun Oyu içinde adı oyununu Manavgat’ta ücretsiz sahneledi. Atatürk Kültür Merkezi’nde sahnelenen oyuna tiyatro severler büyük ilgi gösterdi. Yoğunluk sebebiyle yer bulamayan bazı tiyatro severler oyunu merdivenlere oturarak izledi. Antalya Şehir Tiyatrosu Çocuk ve Gençlik Birimi Sanat Danışmanı Özer Tunca’nın yazdığı ve yönettiği Oyun Oyun İçinde, durum komedisi üzerine kurulu, iç içe geçen rolleriyle, müzikleri ve danslarıyla büyük beğeni topladı. İzleyiciler finalde sanatçıları ayakta alkışladı.

ANTALYA ŞEHİR TİYATROSUNA İLGİ BÜYÜK

Elmalı, Finike, Akseki, İbradı, Gazipaşa, Korkuteli, Kaş ve Alanya’ya gittiklerini belirten Antalya Şehir Tiyatrosu Genel Sanat Yönetmeni Mehmet Özgür, önümüzdeki sezon için daha büyük ve kapsamlı projelerin hazırlıkları içinde olduklarını söyledi. Özgür, Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin sorumluluk alanına giren her yere tiyatroyu götürmeyi hedeflediklerini ifade etti.

Antalya Şehir Tiyatrosu Programlarını www.turkbeleni.com sayfasından takip edebilirsiniz.

 

antalya şehir tiyatrosu antalya şehir tiyatrosu

 

 

 

 

You must be logged in to post a comment Login