ANSİAD Yönetim Kurulu’ndan UAÜ Rektörü’ne ziyaret

26 Şubat 2016 Cuma, 13:27
ANSİAD Yönetim Kurulu'ndan UAÜ Rektörü'ne ziyaret

ANSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Erdoğan ve yönetim kurulu üyeleri Uluslararası Antalya Üniversitesi (UAÜ) Rektörü Prof. Dr. Cihat Göktepe’yi ziyaret etti.

ANSİAD’ın yeni yönetim kurulu üyelerinin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren UAÜ Rektörü Prof. Dr. Cihat Göktepe, yeni yönetim kurulu üyelerine başarılar diledi. Mevlana’nın pergel metaforundan hareketle “Pergelin sabit ayağı Antalya. Bizler döneceğiz. Ortak paydamız Antalya “diye düşüncelerini ifade eden UAÜ Rektörü Prof. Dr. Cihat Göktepe, ANSİAD ile her konuda iş birliği için heyecan duyduklarını söyledi.
26.yılını kutlayan bölgenin en etkin sivil toplum örgütü ANSİAD’ın çalışmalarından bahseden ANSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Erdoğan, özellikle girişimcilikle ilgili bölgedeki tüm üniversiteler ile proje geliştirme konusuna odaklandıklarını ve bu konu üzerinde çalışmalar yaptıklarını söyledi.
Rektör Göktepe, ziyaret anısına ANSİAD Başkanı Abdullah Erdoğan’a plaket ve ‘Türkiye’nin Demokrasi Tarihi’ başlıklı son kitabını takdim etti. Ziyaret, toplu fotoğraf çekimiyle son buldu.

 

Üye Girişi yaptıktan sonra yorum yazabilirsiniz. Giriş

Turkbeleni Gazetesi