Aksu Kaymakamı Erdoğan Fettahlı halkını dinledi

26 Şubat 2016 Cuma, 16:30
Aksu Kaymakamı Erdoğan Fettahlı halkını dinledi

AKSU Kaymakam Süleyman Erdoğan, İnsan Hakları Kurulu’nun Fettahlı Mahallesi’nde düzenlediği toplantıda vatandaşların sorunlarını dinledi.

Aksu Kaymakamlığı İnsan Hakları Kurulu’nun düzenlediği toplantıya Kaymakam Süleyman Erdoğan’ın yanı sıra Aksu Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Aydoğmuş, Tarım İlçe Müdürü Cevdet Metin, Jandarma Kıdemli Başçavuş Saim Çalışkan başta olmak üzere komisyon üyeleri katıldı. Vatandaşların hem mahalle hem de özel konulardaki sıkıntı ve isteklerini dinleyen Kaymakam Erdoğan, sorunların giderilmesi için neler yapılabileceği konusunda fikir alışverişinde bulundu.
Mahalle sakinlerine her zaman pozitif düşünmeleri konusunda tavsiyelerde bulunan Erdoğan, “Çocukların eğitimine, beslenmelerine ayrı önem veriyoruz. Sizlere kapımız her zaman açık, ne derdiniz olursa dinlemeye, birlikte çözüm bulmaya hazırız. Çocuklarını okutamayacak kadar kötü durumda olan aileler mutlaka bize ulaşsın, elimizden gelen desteği vermeye hazırız” dedi.
Sağlıklı beslenme konusunda da mahalle sakinlerine uyarılarda bulunan Kaymakam Erdoğan, mahallede kurulu olan pazarı gezerek, ürünlerin sağlığa uygun satılıp satılmadığını kontrol etti. Kaymakam Erdoğan, pazar yerinde karşılaştığı çocuklar ve bebeklere özel ilgi göstererek onları aldığı hediyeler ile sevindirdi.

 

 

Üye Girişi yaptıktan sonra yorum yazabilirsiniz. Giriş

Turkbeleni Gazetesi