Akseki Belediye Başkanı uçtu…

14 Temmuz 2016 Perşembe, 12:31

Akseki Belediye Başkanı İsmet Soysal, yaptığı açıklamada, “Akseki Toros ili olsun, Manavgat, Alanya buraya bağlansın” dedi.

Kızılot Mahallesi’ne 6 metrekarelik büfe izni alan ve bu 6 metrekareyi 125 bin metrekareye çıkartan ve Manavgat Belediyesi tarafından yaptığı inşaatı durdurulan Akseki Belediye Başkanı İsmet Uysal’ın yaptığı açıklama herkesi şaşırttı. Uysal, Manavgat ve Alanya’nın sürekli il olmak için birbirleri ile yarıştığını, bu yarışın son bulması için kendi bulduğu projeyi açıkladı. Uysal, Akseki’nin Toros İli olmasını, Manavgat ve Alanya’nın Akseki’ye bağlanmasını istedi. Akseki Belediye Başkanı İsmet Uysal’ın yaptığı şaşırtan açıklama şöyle:

“Alanya kalkacağım il olacağım diyor, Manavgat kıyameti kopartıyor. Yapılacak bir tek şey var, Akseki’yi Toros ili yapacaklar Manavgat ve Alanya’yı bize bağlayacaklar. Bunu resmen hükümete teklif edeceğim. Bakın bu eskiden beri var, Akseki Toros İli olacak bu iki ilçe Akseki’ye bağlanacak. Manavgat ve Alanya büyük ilçeler, il gibiler zaten ona bir şey demiyorum.”

Üye Girişi yaptıktan sonra yorum yazabilirsiniz. Giriş

Turkbeleni Gazetesi