Ak Parti Manavgat Teşkilatı, gazetecilerin gününü kutladı

10 Ocak 2017 Salı, 11:39
ak-parti-manavgat-teskilati-gazetecilerin-gununu-kutladi-11

Gazetecilerin gününü kutlayan Ak Parti Manavgat İlçe Teşkilatı Başkanı Hasan Öz, “Ülkemiz zor ve kritik günlerden geçiyor bu aşamada birlik ve beraberlik bizim için çok önemli. Sizlerin de bugün davetimize istinaden buraya gelmeniz bizi sevindirdi” dedi.

Birlik ve beraberliğin önemini vurgulayan Başkan Öz, “Bir siyasetçinin bu duyguları topluma yansıtmasının yanında basın mensuplarına da çok görev düştüğünün inancındayız. O sorumluluk bilinciyle basınımızın görevi toplumu aydınlatan kurumdur” diye konuştu.

ak-parti-manavgat-teskilati-gazetecilerin-gununu-kutladi-2

Manavgat’a yapılacak olan kavşaklarla ilgili Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen’in eleştirilerine karşı açıklamada bulunan Başkan Öz, “Bunların hepsi teknik şekilde araştırması yapılan kavşaklar. Kavşak, Migros’un yakınlarından yükselerek Total’i de birleştirerek 960 metre uzunluğunda Side Hamamı’nın orada bitecek bir üst geçit planlanıyor. Buradaki tereddütler Manavgat’ın girişinin kapandığına dair. Biz orada teknik araştırmaları yaptırdık. Orası çok geniş bir alandır. Karayolları Genel Müdürlüğümüz yolun sağında ve solunda karayollarımıza ilave alanların da olduğunu söyledi. Yolun sağından yükselerek gidecek ve Manavgat’ın girişini hiçbir şekilde tehdit edici ya da kapatıcı bir kavşak olmayacak. Bu projeden geri adım atmayacağız. Bu Manavgat’ın ihtiyacıysa, bunu Manavgat’ımıza kazandıracağız” şeklinde konuştu.

Türkbeleni Projesi’nin Avrupa’da bile eşi benzeri olmadığını belirten Hasan Öz, diğer tüm proje görsellerini de sosyal medya hesaplarından paylaşarak kamuoyuna duyurduklarını ifade etti.

ak-parti-manavgat-teskilati-gazetecilerin-gununu-kutladi-3

Başkan Öz, “Manavgat yıllardır yatırım alamamaktan şikayetçiydi. Ancak şimdi hizmet alan bir Manavgat var. Geçmişte Naras Barajı ve Adliye Sarayı’nın dışında Manavgat’a bir şey yapılmadı diyen arkadaşların eleştirileri var. Bunlara üzülüyorum, çünkü bunlar bir ihtiyaçtır ve yapılacak” diye konuştu.

Fotoğraflar: İbrahim Doğan

Üye Girişi yaptıktan sonra yorum yazabilirsiniz. Giriş

Turkbeleni Gazetesi