Ak Kadınlar çocukları sevindirdi

26 Kasım 2014 Çarşamba, 12:49
24 KASIM 2014 PAZARTESİ AKSU CEMAL SÖNMEZ İLKÖĞRETİM OKULU ANA SINIF OYUNCAK  (67)

24 KASIM 2014 PAZARTESİ AKSU CEMAL SÖNMEZ İLKÖĞRETİM OKULU ANA SINIF OYUNCAK  (125)AK Parti Antalya İl Kadın Kolları Başkanlığı tarafından başlatılan, ‘Haydi oyuna’ projesi kapsamında Aksu Celal Sönmez İlköğretim Okulu’nda Antalya  Ak Parti Kadın Kolları okul öncesi öğrencilerle bir araya geldi.

Okul öncesi minik öğrencilerle bir araya gelen AK Parti Antalya Kadın Kolları İl Başkanı Av. Esra Özkoç, başta olmak üzere, Muratpaşa İlçe Başkanı Ayşe Barçın, Aksu İlçe Başkanı Saide Karataş, başkan yardımcıları, il ve ilçe kadın kolları yönetim kurulu üyeleri, minik öğrencilere okul öncesi eğitim malzemeleri hediye ederek, miniklerin sevinçlerine ortak oldu.
İnsana yapılan yatırımların en önemlisinin eğitim olduğunu belirten AK Parti Kadın Kolları İl Başkanı Esra Özkoç , ” Nihai amacımız, başlattığımız “Haydi Oyuna” projesi ile ‘erken çocukluk çağındaki bütün çocuklarımızın kaliteli bir okul öncesi eğitimine erişimini sağlamaktır” dedi .

24 KASIM 2014 PAZARTESİ AKSU CEMAL SÖNMEZ İLKÖĞRETİM OKULU ANA SINIF OYUNCAK  (69)Okul öncesi eğitimde kalitenin ve standartların yükseldiğini söyleyen Başkan Özkoç, “AK Parti iktidarıyla özellikle eğitimde atılımlar yaşanmaya başlandı. Artık bütçeden en büyük pay eğitime ayrılmakta , bugün gelinen noktada atılan adımların sonuçlarının görmeye başlıyoruz. Getirilen 4+4+4 sistemiyle daha sistemli ve kaliteli bir eğitim alınmasını hedefledik. Tüm bunlar yapılırken, özellikle okul öncesi eğitimin üzerinde durduk.

24 KASIM 2014 PAZARTESİ AKSU CEMAL SÖNMEZ İLKÖĞRETİM OKULU ANA SINIF OYUNCAK  (115)

Bugün okul öncesi eğitimde kalite ve standartların arttığını görüyoruz. Okul öncesi öğretmenlerinin mesleki yeterliliklerine katkı sağlamak, okul öncesi sınıflarının donanımlarını iyileştirmek ve çocuklara yenilikçi bir eğitim modeliyle desteği sağlamayı amaçlamaktayız. Projemiz sayesinde eğitimin ilk aşaması olan okul öncesi eğitimini en iyi şekilde almış, geleceğe hazır bir neslin yetişmesine katkı sağlamayı hedefliyoruz” ifadelerini kullandı.
AK Parti Kadın Kolları İl Başkanı Esra Özkoç, çocuklarla ve öğretmenlerle sohbet ettikten sonra çocukların oyuncakların paketlerini açmalarına yardım etti. Özkoç, bu projeye maddi manevi desteğini esirgemeyen AK Parti Muratpaşa Sosyal işler Başkanı Muammer Ak’a ve emeği geçen herkese teşekkür etti.

 

Üye Girişi yaptıktan sonra yorum yazabilirsiniz. Giriş

Turkbeleni Gazetesi