Afyonlu belediye başkanları, Çetinkaya’yı ziyaret etti

26 Şubat 2016 Cuma, 16:45
Afyonlu belediye başkanları, Çetinkaya'yı ziyaret etti

AFYONKARAHİSAR’ın İhsaniye, Kayıhan, Beyyazı ve Yeşilçiftlik belediye başkanları, Kumluca Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya’yı makamında ziyaret etti.

İhsaniye Belediye Başkanı Şaban Çabuk, Kayıhan Belediye Başkanı Ömer Şahin, Beyyazı Belediye Başkanı Asım Altıntaş ve Yeşilçiftlik Belediye Başkanı Şemsettin Kol, Kumluca Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya’yı makamında ziyaret ederek bir süre görüştü. Başkan Çetinkaya, konuk belediye başkanlarında ilçe hakkında bilgiler verdi.
Karşılıklı ziyaretlerin güzel dostluk ve kaynaşmaları ortaya çıkardığını ifade eden Çetinkaya, “Misafir belediye başkanlarımızla sohbet ettik. Bizler belediye olarak yürüttüğümüz projelerimizi anlattık, onlarda kendi projelerini anlattı. Hizmetlerimiz hakkında fikir alışverişinde bulunduk. Birbirimize değişik konularda yardımcı olabileceğimiz konularda yardımcı olmaya karar verdik. Ben ziyaretlerinden dolayı belediye başkanımıza teşekkür ediyorum” dedi.
Ziyaretin sonunda Başkan Çetinkaya, konuk belediye başkanlarına Kumluca Belediyesi kültürel yayınlarından ve Kumluca’ya özgü harnup pekmezi ile narenciye balı hediye etti.

 

Üye Girişi yaptıktan sonra yorum yazabilirsiniz. Giriş

Turkbeleni Gazetesi