AESOB Başkanı Sevimçok için mevlid okutuldu

31 Mart 2016 Perşembe, 16:25

ANKARA’da tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitiren Antalya Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği (AESOB) Başkanı Abdullah Sevimçok için mevlid okutuldu.

Konyaaltı Kapalı Pazar Yeri ve Spor Alanı’ndaki mevlid programına Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Ak Parti İl Başkanı Rıza Sümer, MHP Antalya İl Başkanı Ali Adnan Kaya, Antalya Ticaret İl Müdürü Hüseyin Yalçın Koca, Erzurum, Gaziantep, Kahramanmaraş, Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği başkanları, Gaziantep Şoförler Odası Başkanı Ünal Akdoğan, AESOB’a bağlı oda başkanları, dernek başkanları, meclis üyeleri, muhtarlar, esnaf ve Sevimçok ailesi katıldı. Okunan mevlidin arkasından dua okuyan katılımcılar daha sonra Sevimçok ailesine başsağlığı diledi.
Bir süre önce kalp rahatsızlığı nedeniyle Antalya’da ameliyat olduktan sonra tedavisine Ankara’da devam edilen Abdullah Sevimçok, 27 Mart Pazar gecesi yaşam mücadelesini kaybetti. Evli ve 2 çocuk babası Abdullah Sevimçok’un cenazesi Andızlı Mezarlığı’nda toprağa verilmişti.

 

 

Üye Girişi yaptıktan sonra yorum yazabilirsiniz. Giriş

Turkbeleni Gazetesi