15 Temmuz Dayanışma Kampanyası’na Antalya’dan destek

29 Temmuz 2016 Cuma, 23:43

AK Parti Antalya İl Başkanlığı, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı’nın yürüttüğü ’15 Temmuz Dayanışma Kampanyası’na destek verdi.

Ak Partililer, Kazım Özalp Caddesi’ndeki Ziraat Bankası’nda buluşarak, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı’nın yürüttüğü ’15 Temmuz Dayanışma Kampanyası’na para yatırarak destek verdi. Bakanlığın verdiği hesaba para yatırmak isteyen Ak Partililer, bankada yoğunluk oluşturdu. Kampanyaya Ak Parti Antalya Başkanı Rıza Sümer ve Milletvekili Mustafa Köse de katıldı.
15-temmuz-dayanisma-kampanyasina-antalyadan-destek_6243_dhaphoto1
KAMPANYAYA DESTEK ÇAĞRISI

Bağışın ardından gazetecilere açıklama yapan İl Başkanı Rıza Sümer, Fethullahçı Terör Örgütü’ne karşı, silahlara karşı Antalya’da siper olamadıklarını kaydetti. Kurşunlara siper geren şehit ve gazilerin yakınlarının acılarını azaltmak için kampanyaya dahil olduklarını ifade eden Sümer, “Şehitlerin emanetleri var, bundan sonraki yaşamlarını normal devam ettiremeyecek gazilerimiz var. Bu ailelerimize destek olmalıyız. Birlikte bereket olduğu için buradayız. Amacımız her üyemizin kendi bütçesi doğrultusunda bu yardıma katılması. Şehit ve gazilerimiz için altından kubbe yapsak da ailelerinin acılarını gideremeyiz belki ama yine de herkesi yardıma çağırıyorum” dedi.
15-temmuz-dayanisma-kampanyasina-antalyadan-destek_6243_dhaphoto3
15 TEMMUZ KARANLIK

Ak Parti Milletvekili Mustafa Köse de 15 Temmuz’un karanlık bir gece olduğunu belirterek, asker forması içindeki teröristlerin millete darbe yapmaya kalktıklarını söyledi. Ama Türk milletinin dünyada eşi benzeri görülmemiş şekilde darbeye karşı durduğunu hatırlatan Köse, “Milletimiz çok önemli bir dayanışma gösterdi. O günle yetinmedi milletimiz, sağcısı solcusuyla çok ciddi bir dayanışma gösterdi. Biz de bu dayanışmanın bir neticesi olarak gazi ve şehitlerimiz için kampanya başlattık” diye konuştu.
15-temmuz-dayanisma-kampanyasina-antalyadan-destek_6243_dhaphoto4
TÜRK MİLLETİ SINAVI BAŞARIYLA VERDİ

Türk milletinin çok önemli bir direnişle tüm dünyaya nasıl bir millet olduğunu gösterdiğini kaydeden Köse, bundan sonra darbe girişimlerine başvuracaklara da bir mesaj verdiğini aktardı. Köse, “Önemli olan Türk milletinin bir ve beraber olmasıydı. Türk milleti bu çok önemli sınavı büyük bir başarı ile vermiştir” dedi.

Üye Girişi yaptıktan sonra yorum yazabilirsiniz. Giriş

Turkbeleni Gazetesi